Hayat Brad Pitti daha önce hiç böyle görmedik

Brad Pitt'i daha önce hiç böyle görmedik

'War Machine' filminin çekimleri için Paris sokaklarında kırlaşmış saçları ile antreman yapan Brad Pitt, hayranlarını oldukça fazla şaşırttı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yönetmenliğini David Michod'un üstleneceği War Machine'in konusu Michael Hastings'in Afgan Savaşında yaşanan gerçekleri anlattığı The Operators isimli kitabına dayanıyor.Brad Pitt, 52 yaşındaki bir generali canlandırdığı karaktere bürünmüş bir halde, Paris sokaklarında antrenman yaparken görüldü. Filmlerde sıkça kendi imajını kullanan Pitt, kır saçları ve farklı davranışları ile hayranlarını oldukça şaşırttı.

Ünlü oyuncunun rolü için geçirdiği değişim.

Sonbaharda vizyona girecek

Brad Pitt'in yanında Will Poulter, Emory Cohen ve Topher Grace gibi genç aktörlerin yer rol aldığı War Machine'in gelecek senenin ödül sezonunda adından sıkça söz ettirmesi bekleniyor. War Machine için henüz kesin olarak bir vizyon tarihi belirlenmemiş olsa da filmin sonbahar aylarında vizyona gireceği düşünülüyor.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.