|

Bruce Willis, yarışmayı anlamamış

Dünyaca ünlü aktörün 'Var mısın Yok musun'da yaşadığı 'kafa karışıklı' bakın neye mâl oldu.

Cihan
00:00 - 2/02/2010 الثلاثاء
Güncelleme: 10:25 - 2/02/2010 الثلاثاء
Yeni Şafak
Bruce Willis, yarışmayı anlamamış
Bruce Willis, yarışmayı anlamamış

Ünlü aktör Bruce Willis, katıldığı 'Var mısın Yok musun' adlı televizyon programında yaşadıkları kafa karışıklığı nedeniyle hayır kurumuna fazla para kazandıramadıklarını söyledi.


Bugün Gazetesi'nin habeirne göre, Bruce Willis, Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan David Letterman Show'a katıldı. Ekim ayında İstanbul'da düzenlenen 'Fashionable' organizasyonu kapsamında Türkiye'ye giden Willis'e, eşi Emma'nın katıldığı TV programı soruldu. Emma'nın katıldığı, kendisin de eşlik ettiği yarışmanın Amerika'da yayınlanan ve orijinal adı 'Deal or No Deal' olduğu anlatan ünlü aktör, abartılı bir aksanla, programın Türkçesini de 'Yokum or No Yokum' olduğunu söyledi.


Letterman'ın ne kadar para kazandıklarını sorması üzerine Willis, yaşadığı kafa karışıklığı nedeniyle eşi ve kendisinin programda 'yokum' demek isterken, aslında 'varım' dediklerini ve böylece kaybettiklerini öne sürdü. Willis ve eşi programda 50 bin lira kazanmış, program yapımcıları da hayır kurumuna bağışlanacak meblağı 100 bin liraya yükseltmişti.٪d سنوات قبل