Hayat Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür Sanat Büyük Ödüllerinin sahipleri belirlendi

Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür Sanat Büyük Ödülleri'nin sahipleri belirlendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda; Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'ne Teoman Duralı, İdil Biret, Alev Ebuzziya, Cüneyt Arkın, Gürbüz Azak, Etem Çalışkan, İbrahim Manav ve Kemal Tahir'in layık görüldüğünü duyurdu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödüllerinin sahipleri
Arşiv

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de gerçekleşen Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan buradaki konuşmasında Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'ne layık görülen isimleri açıkladı.

  • Buna göre ödüllere; Teoman Duralı, İdil Biret, Alev Ebuzziya, Cüneyt Arkın, Gürbüz Azak, Etem Çalışkan, İbrahim Manav, Kemal Tahir layık görüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sağlık çalışanlarına müjde: 40 bin yeni personel alınacak
OYNAT 00:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sağlık çalışanlarına müjde: 40 bin yeni personel alınacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Okullardaki yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğan, 'Okullar açık mı kalacak kapanacak mı tartışması artık sona ermelidir. Okullardaki yüz yüze eğitim-öğretim kesinlikle devam edecektir.' dedi. Sağlık personeli alımlarına ilişkin bir müjdeyi de açıklayan Erdoğan, 'Sağlık Bakanlığımıza 40 bin yeni sağlık personeli alınacağının müjdesini de milletimizle paylaşmak istiyorum.' açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Elektrik faturalarındaki TRT payı ile Enerji fonu kesintileri kaldırıldı
OYNAT 00:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Elektrik faturalarındaki TRT payı ile Enerji fonu kesintileri kaldırıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Elektrik faturalarındaki yeni düzenlemeyi duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Önümüzdeki dönemde elektrik faturalarındaki TRT payı ile Enerji Fonu kesintilerini kaldırma kararı aldık.' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.