Hayat Engin Altan Düzyatandan Burak Özçivit açıklaması

Engin Altan Düzyatan'dan Burak Özçivit açıklaması

Geçtiğimiz günlerde aynı sandıkta oy verdiği Burak Özçivit’in kendisini görmezden gelmesi ile ilgili konuşan Engin Altan Düzyatan, "Burak benim eskiden beri kardeşim. Görmemiştir, öyle bir şey olmaz aramızda" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Engin Altan Düzyatan ve Burak Özçivit
Engin Altan Düzyatan ve Burak Özçivit

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Başarılı oyuncu, Burak Özçivit'in seçim günü kendisini görmezden gelmesi ile ilgili ilk kez konuştu.

Burak Özçivit’in kendisini görmezden gelmesi ile ilgili konuşan Engin Altan Düzyatan, "Burak benim eskiden beri kardeşim. Görmemiştir, öyle bir şey olmaz aramızda" dedi.

Düzyatan ve Özçivit aynı okulda oy kullandı.

Öte yandan “Diriliş Ertuğrul” dizisinin devamı niteliğindeki “Diriliş Osman”da başrolü üstlenen Özçivit, “Engin kardeşim çok güzel ve başarılı bir iş yapmaktadır. Onu nerede görsem selam da veririm konuşurum da. Aramızda böyle şeyler olmaz” demişti.

Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan küs iddiasına ilk açıklama
FOTOĞRAF 11
Title
Gelecek sezon Diriliş Ertuğrul'un devamı olan dizinin kadrosunda yer alacak olan Burak Özçivit, şimdiki başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ı oy kullanma sırasında görmezden geldiği iddia edilmişti.
Title
Burak Özçivit, o iddialara cevap verdi.
Title
Düzyatan’ın rol aldığı “Diriliş Ertuğrul” dizisinin devamı niteliğindeki “Diriliş Osman”da başrolü üstlenen Özçivit, “Engin kardeşim çok güzel ve başarılı bir iş yapmaktadır.
Title
Onu nerede görsem selam da veririm konuşurum da. Aramızda böyle şeyler olmaz” dedi.
Title
Görüntüler ise sosyal medyayı salladı.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan küs iddiasına ilk açıklama
Burak Özçivit, önceki gün oy kullanmak için gittiği okulda rastladığı Engin Altan Düzyatan'la selamlaşmadığı yönündeki iddialara yanıt verdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.