Hayat Haluk Levent bebek bezi reklamında oynadı 200 öğrencinin her ay 300 TL burs parası yatacak

Haluk Levent bebek bezi reklamında oynadı

Haluk Levent bebek bezi reklamında oynadı: 200 öğrencinin her ay 300 TL burs parası yatacak

Şarkıcı Haluk Levent, 200 öğrenciye her ay 300 TL burs sözü alarak bir bebek bezi reklamında oynadı. Şarkıcı Levent, "Anlaşma yaparken bir şartımın olduğunu söyledim. ’O şartım ise 200 öğrencinin her ay 300 TL burs parasını yatıracaksınız’ dedim. Ve bugünden itibaren o öğrencilerin bursları yatmaya başladı” dedi.

Haber Merkezi İHA
Haluk Levent
Haluk Levent

Haluk Levent yeni bir bebek bezi markası için reklamda oynadı. Nişantaşı’nda bir mekanda düzenlenen tanıtım programında kameralar karşısına geçen Levent, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Kızı için yol açan babaya müjdeyi Haluk Levent verdi: Borçları ödenecek
HAYAT
Kızı için yol açan babaya müjdeyi Haluk Levent verdi: Borçları ödenecek

Levent, şu şekilde açıklamada bulundu:

  • “Dostlarım gelerek ’bir bebek bezi markası için seni oynatmayı düşünüyoruz’ dediler. Ben de ’bu bir şaka olmalı her halde, şaka yapıyor olmalısınız’ dedim. ’Senin çocuklara karşı hassas olduğunu biliyoruz’ dediler. ’Biz katkısız bir bebek bezi yapıyoruz’ dediler. İncelemek için fabrikasına kadar gittim. Her şeyi inceledim, ondan sonra oturup pazarlık yapıp anlaştık. Benim tanıdığım uzman kişiler de raporları incelediler. Bana daha önce de birçok reklam filmi geliyordu ancak önce güven söz konusuydu. Beni sevenlerin güvenini boşa çıkartmamam gerekiyor. Anlaşma yaparken bir şartımın olduğunu söyledim. ’O şartım ise 200 öğrencinin her ay 300 TL burs parasını yatıracaksınız’ dedim. Ve bugünden itibaren o öğrencilerin bursları yatmaya başladı.”

Haluk Levent anısını anlattı: Hiç bu kadar utanmamıştım
HAYAT
Haluk Levent anısını anlattı: Hiç bu kadar utanmamıştım

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.