Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat Kenan Işıkın eşi o iddiaları yalanladı Durumunda değişiklik olmadı

Kenan Işık'ın eşi o iddiaları yalanladı: Durumunda değişiklik olmadı

2014 yılında geçirdiği rahatsızlık sonrası yıllarca yoğun bakımda, bilinci kapalı şekilde tedavi gören Kenan Işık'ın sağlık durumunun iyiye gittiği, söylenenleri duyduğunu, gözleriyle konuştuğunu ve artık tamamen dik durabildiğini iddia edilmişti. Ünlü oyuncu ve sunucunun eşi Beril Işık o iddiaları yalanlayarak, "Kenan'ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Kenan Işıkın eşi o iddiaları yalanladı: Durumunda değişiklik olmadı
Arşiv

Yıllardır tedavisine gözlerden uzak devam edilen Kenan Işık hakkında bugün basına yansıyan haberlerde sağlık durumu hakkında sevindirici gelişmeler yaşandığı iddia edilmişti. Işık'ın sağlık durumunun iyiye gittiği, söylenenleri duyduğunu, gözleriyle konuştuğunu ve artık tamamen dik durabildiğini iddia edilmişti. Ünlü sunucunun eşi Beril Işık o iddiaları yalanladı.

Beril ışık yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Kenan'ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı."

Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan güzel haber var: Gözleri ile konuşuyor, dik durabiliyor
HAYAT
Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan güzel haber var: Gözleri ile konuşuyor, dik durabiliyor

Kenan Işık neden komaya girdi?

Kim 1 milyon TL ister adlı yarışmanın sunucusu ve Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nın eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, 2014 yılında gittiği otelin saunasından çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarptı. Işık, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. 6 yıldır komada yaşam mücadelesini sürdüren Işık'ın tedavisi devam ediyor.


GORA'nın efsane oyuncusu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti
HAYAT
GORA'nın efsane oyuncusu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti

Kenan Işık  dua bekliyor
GÜNDEM
Kenan Işık dua bekliyor
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.