Hayat MHPden Halk TV sunucusu Ayşenur Arslana tepki Hafıza ve muhakeme yeteneği eksik doktora görünmeli

MHP'den Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan'a tepki: Hafıza ve muhakeme yeteneği eksik doktora görünmeli

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan'a çok sert sözlerle tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulunan Özdemir, "D vitamini eksikliği göze çarpan, hafıza ve muhakeme yeteneğinin kaybolduğu görülen, acilen doktor kontrolüne gitmesi gerektiği anlaşılan sunucu klinik bir vaka halini aldı." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
MHPden Halk TV sunucusu Ayşenur Arslana tepki: Hafıza ve muhakeme yeteneği eksik doktora görünmeli
Ayşenur Arslan

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Twitter hesabından bir dizi paylaşımda bulundu.

Paylaşımlarında Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan'ın MHP ile ilgili görüşlerine tepki gösteren Özdemir, "D vitamini eksikliği göze çarpan, hafıza ve muhakeme yeteneğinin kaybolduğu görülen, acilen doktor kontrolüne gitmesi gerektiği anlaşılan bir sunucunun MHP, Türkiye ve Türklük konularındaki yorum ve tutumları sadece ibretlik değil aynı zamanda klinik bir vaka halini aldı." dedi.

"AHMAKLIK OLDUĞU KADAR ŞUURSUZLUKTUR"

MHP ve Ülkü Ocaklarına hasım olan çevrelerin istismarcılığa soyunmalarına izin verilemeyeceğini belirten Özdemir, "Dün MHP’ye, FETÖ’cü Zaman Gazetesi üzerinden saldıran ve bugünse HDP’yi meşru görüp PKK’lı teröristlerin övgülerine mazhar olmakla meşgul CHP’de Beld.Bşk. yapan bir şahsı aldığı oy üzerinden “kişisel oyu MHP’den yüksek” diyerek tanımlamak ahmaklık olduğu kadar şuursuzluktur." ifadelerini kullandı.

Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan İYİ Parti güzellemesi yaparken yine rezil oldu
GÜNDEM
Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan İYİ Parti güzellemesi yaparken yine rezil oldu

"Cumhuriyet yazarı B.Pehlivan’ın Halk Tv’deki vitaminsiz programda bunu söylemesi, MHP karşıtlığı yaşayanların düştükleri zillet çukurundaki acınası hallerini göstermekle beraber,52 yıllık şerefli mazisi bulunan partimize ve davamıza gönül vermiş çok kıymetli isimlere hakarettir!" diyen Özdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:

"MHP’nin sadece isminin ağırlığı karşısında bile her daim ezilmeye mahkum olan Barış Pehlivan ve benzeri isimlerin, yorum ve beyanlarında hadlerini daha fazla aşmamaları ve şayet bir yorumda bulunma mecburiyetleri varsa bile akıl ve vicdan ölçüsünden sapmamaları tavsiyemizdir!

Bugün aynı programın kapanışında Türk Dünyası ülkeleri için “Türki Cumhuriyetler’de bir tuhaf” ifadesinin kullanılarak sözümona aşağılanmak istenmesi ise Halk Tv ile Cumhuriyet gazetesinin Türklüğe karşı ne derece hasım bir tutum içerisinde olduğunu bir kez daha göstermiştir."

Halk TV spikeri Ayşenur Arslan Erzurum depremini bile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağlamaya çalıştı
GÜNDEM
Halk TV spikeri Ayşenur Arslan Erzurum depremini bile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağlamaya çalıştı

Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan Milli Deniz Topu’nu alaya aldı: Tenis topu değil değil mi?
OYNAT 01:22
Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan Milli Deniz Topu’nu alaya aldı: Tenis topu değil değil mi?
Yerli ve milli imkanlarla 12 ay gibi bir sürede üretilen milli deniz topunun test atışı başarıyla tamamlandı. Bu gelişme, Halk TV ekranlarında alaya alındı. Medya Mahallesi programının sunucusu Ayşenur Arslan, canlı yayın esnasında kendisine verilen bilgi sonrası “İlk milli deniz topu üretilmiş. Tenis topu değil değil mi? Eee denizlerden bize deniz topu atılacak iç düşmanlara” ifadelerini kullanarak dalga geçti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.