Hayat Rasim Ozana bir tepki daha Kütahya ile ilgisi yok

Rasim Ozan'a bir tepki daha: Kütahya ile ilgisi yok

Kütahya Baro'sundan Rasim Ozan Kütahyalı isyanı geldi. Kütahya Baro Başkanı Ahmet Atam, Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında Boşnaklarla ilgili hakaret içeren sözlerine sert tepki gösterdi. Atam, "Sadece soyadı Kütahyalı, Kütahya ile hiçbir bağlantısı yok" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Rasim Ozana bir tepki daha: Kütahya ile ilgisi yok
Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'de canlı yayında sarf ettiği sözler nedeniyle kovuldu.

Kütahya Baro Başkanı Ahmet Atam, Rasim Ozan Kütahyalı'nın skandal sözleriyle ilgili açıklama yaptı. Boşnaklarla ilgili sözlerine tepki gösteren Atam, Rasim Ozan'ın sadece soyadının Kütahyalı olduğunu, Kütahya ile hiçbir ilgisi olmadığını kaydetti.

Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ifade eden Atam, "Bir televizyon kanalında sarf ettiği dini ve milli geleneklerimize uymayan, belden aşağı, yakışıksız ve aynı zamanda Boşnakları hedef alan ırkçı, aşağılayıcı, tahrik edici, nefret ve hakaret içerikli sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'lı kınıyoruz. Sadece soyadı Kütahyalı olup; aslında Kütahya ile de, hiçbir ilgi ve alakası bulunmayan Rasim Ozan Kütahyalı isimli şahıs hakkında Kütahya Baro Başkanlığı olarak suç duyurusunda bulunduk" diye konuştu.

Dünya Balkan Dernekleri'nden Kütahyalı'ya sert tepki
HAYAT
Dünya Balkan Dernekleri'nden Kütahyalı'ya sert tepki

Sponsor firma Sanica Beyaz TV'yi bıraktı
HAYAT
Sponsor firma Sanica Beyaz TV'yi bıraktı

RTÜK Rasim Ozan Kütahyalı için inceleme başlattı
HAYAT
RTÜK Rasim Ozan Kütahyalı için inceleme başlattı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.