HayatSeda Sayanndan Kılıçdaroğluna Sanatçı düşmanı, affetmiyorum

Seda Sayan'ndan Kılıçdaroğlu'na: Sanatçı düşmanı, affetmiyorum!

Mehmetçiği Hatay’da ziyaret eden sanatçıların arasında yer alan Seda Sayan, ziyaret sonrası ağır sözler sarf eden CHP lideri Kılıçdaroğlu için “Sanatçı düşmanı” dedi ve ekledi: “Cumhurbaşkanımıza ve bize hakaret eden Kılıçdaroğlu’nu affetmiyorum. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımayız”

Diğer
Seda Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açıklama yaptı.
Seda Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider olduğunu belirten ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde bir grup sanatçı ve sporcu ile Hatay'a giderek Mehmetçik'i ziyaret etmişti. Sabah'ın haberine göre, ziyaret sonrası bazı siyasilerin hakaretlerine maruz kalan Seda Sayan konuyla ilgili açıklama yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in sözlerine dikkat çeken Seda Sayan şöyle konuştu:

"Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener. Meral Akşener'in 'İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz' sözünü asla unutmayacağım.

Hangi organizasyona davet etti bizi?

İkincisi de Kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. Kendisi hangi organizasyona bizi davet etmiş de katılmamışız? Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider. Kılıçdaroğlu'nun bize yönelik yaptığı açıklama büyük gaftır. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz. Şimdi kendisi de gidiyor Hatay'a, keşke daha önce gitseydi.

Sanatçılara Hatay uçağında 1 Nisan şakası: Afrin'e gidiyoruz
HAYAT
Sanatçılara Hatay uçağında 1 Nisan şakası: Afrin'e gidiyoruz

Kusura bakma Kılıçdaroğlu, daha önce düşünecektin!

Neden bize yönelik böyle bir açıklama yapıyor biliyor musunuz? Cumhurbaşkanımız ondan önce davrandı ve bizleri götürdü diye. Kusura bakma Kılıçdaroğlu, daha önce düşünecektin! O bize daha önce deseydi gidelim diye, giderdik onunla. Cumhurbaşkanımız da destek olurdu, onun gibi çirkin davranmazdı.

Bu nedenle Kılıçdaroğlu'nu affetmeyeceğim. Cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor.

Bizlere, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunma imkanı verdiği için hem Cumhurbaşkanımıza, hem de Genelkurmay Başkanımız'a çok teşekkür ederim. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum."

Sanatçılar sınırda
HAYAT
Sanatçılar sınırda


Hikmet Karaman: Hastaneye gittiğimde Şenol Güneş'i tanıyamadım
Spor

Hikmet Karaman: Hastaneye gittiğimde Şenol Güneş'i tanıyamadım

Olaylı derbide başına gelen cisim nedeniyle hastanelik olan Şenol Güneş'i ilk ziyaret edenlerden biri olduğunu ifade eden Hikmet Karaman, hastanedeki gözlemleri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
CHP'li vekile 'PKK destekçisi' tepkisi
Gündem

CHP'li vekile 'PKK destekçisi' tepkisi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Taksim Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Halk oyunlarının da oynandığı alanda, parti çelenkleri törenden sonra anıta konuldu. Tören çıkışı CHP'li olduğunu söyleyen bir genç, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'na, "CHP’de PKK destekçisi milletvekilleri istemiyoruz" diyerek tepki gösterdi.
CHP ve Saadet'ten 'ittifak ve ortak aday' açıklaması
Gündem

CHP ve Saadet'ten 'ittifak ve ortak aday' açıklaması

CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. Görüşme sonrası açıklama yapan Karamollaoğlu, ittifak ve aday soruna ''Bu sorularınızın cevapları hafta sonuna doğru ortaya çıkar'' dedi.
Hasan Ali Kaldırım'dan 'muz' açıklaması: Kan şekerim düştü
Spor

Hasan Ali Kaldırım'dan 'muz' açıklaması: Kan şekerim düştü

Tatil edilen derbide olayların çıktığı sırada kenarda muz yerken görülen Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım, oyuna ara verilince kan şekerinin düştüğünü belirtirken "Bunun farklı yönlere çekilmesine hiçbir anlam veremiyorum" dedi.
Suudi Arabistan füzeyi havada imha etti
Dünya

Suudi Arabistan füzeyi havada imha etti

Suudi Arabistan’ın, Yemen’den Husiler tarafından Necran kentine atılan balistik füzeyi havada imha ettiği açıklandı.