Hayat Seda Sayanndan Kılıçdaroğluna Sanatçı düşmanı, affetmiyorum

Seda Sayan'ndan Kılıçdaroğlu'na: Sanatçı düşmanı, affetmiyorum!

Mehmetçiği Hatay’da ziyaret eden sanatçıların arasında yer alan Seda Sayan, ziyaret sonrası ağır sözler sarf eden CHP lideri Kılıçdaroğlu için “Sanatçı düşmanı” dedi ve ekledi: “Cumhurbaşkanımıza ve bize hakaret eden Kılıçdaroğlu’nu affetmiyorum. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımayız”

Haber Merkezi Diğer
Seda Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açıklama yaptı.
Seda Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider olduğunu belirten ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde bir grup sanatçı ve sporcu ile Hatay'a giderek Mehmetçik'i ziyaret etmişti. Sabah'ın haberine göre, ziyaret sonrası bazı siyasilerin hakaretlerine maruz kalan Seda Sayan konuyla ilgili açıklama yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in sözlerine dikkat çeken Seda Sayan şöyle konuştu:

"Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener. Meral Akşener'in 'İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz' sözünü asla unutmayacağım.

Hangi organizasyona davet etti bizi?

İkincisi de Kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. Kendisi hangi organizasyona bizi davet etmiş de katılmamışız? Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider. Kılıçdaroğlu'nun bize yönelik yaptığı açıklama büyük gaftır. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz. Şimdi kendisi de gidiyor Hatay'a, keşke daha önce gitseydi.

Sanatçılara Hatay uçağında 1 Nisan şakası: Afrin'e gidiyoruz
HAYAT
Sanatçılara Hatay uçağında 1 Nisan şakası: Afrin'e gidiyoruz

Kusura bakma Kılıçdaroğlu, daha önce düşünecektin!

Neden bize yönelik böyle bir açıklama yapıyor biliyor musunuz? Cumhurbaşkanımız ondan önce davrandı ve bizleri götürdü diye. Kusura bakma Kılıçdaroğlu, daha önce düşünecektin! O bize daha önce deseydi gidelim diye, giderdik onunla. Cumhurbaşkanımız da destek olurdu, onun gibi çirkin davranmazdı.

REKLAM

Bu nedenle Kılıçdaroğlu'nu affetmeyeceğim. Cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor.

Bizlere, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunma imkanı verdiği için hem Cumhurbaşkanımıza, hem de Genelkurmay Başkanımız'a çok teşekkür ederim. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum."

Sanatçılar sınırda
HAYAT
Sanatçılar sınırda


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.