Hayat Yolu Trabzondan Geçen Sanatçılar II sergisi açılıyor

“Yolu Trabzon'dan Geçen Sanatçılar II” sergisi açılıyor

Trabzon Araştırmaları Merkezi Vakfı, Trabzon’da üç kuşaktır süre gelen resim geleneği örneklerini, 9-24 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenleyeceği bir sergi ile sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
“Yolu Trabzondan Geçen Sanatçılar II” sergisi açılıyor
Sergi, Pazartesi günleri hariç, saat 10:30-18:30 saatleri arasında görülebilir.
MKM Beşiktaş Çağdaş Galerisi'nde “Yolu Trabzon'dan Geçen Sanatçılar” sergisi adı altında düzenlenen sergide Trabzon'da doğmuş veya bu kentte sanatsal faaliyetleri olan ya da sanatsal katkılarda bulunmuş 113 değerli sanatçının işleri görülebilir.

Bedri Rahmi Eyüboğlu, Kayıhan Keskinok gibi Türk modern resim sanatının en önemli şahsiyetlerinin genç kuşak başarılı sanatçılarla bir araya geldiği sergide Türkiye ve yurtdışında dijital işleri ve reklam çalışmalarıyla tanınan ünlü tasarımcı Muzaffer Malkoç'un peygamber kıssalarından yola çıkarak hazırladığı iki büyük karakalem tablo, serginin en dikkat çekici
parçalarının arasında yer alıyor.

Yolu Trabzon'dan Geçen Sanatçılar II Sergisi, Akatlar'da bulunan Mustafa Kemal Merkezi içerisinde yer alan Beşiktaş Çağdaş Galerisi'nde, Pazartesi günleri hariç, saat 10:30-18:30 saatleri arasında görülebilir.

"Yılın Fotoğrafları" oylaması başladı
HAYAT
"Yılın Fotoğrafları" oylaması başladı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.