Hayat Yonca Evcimikten Kapıcı Abdül açıklaması İlaç yardımı yaptım

Yonca Evcimik'ten Kapıcı Abdül açıklaması: İlaç yardımı yaptım

Yonca Evcimik'e birlikte rol aldığı "Abdülhamit Danışır kötü durumda yardım eder misiniz? diye soruldu. Evcimik, "Abdülhamit kim ya?" diyerek Danışır'ı tanımadığını söylemişti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Yonca Evcimik, Abdülhamit Danışır'a Çılgın Bediş döneminde ilaç yardımı yaptığını söyledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yonca Evcimik, hakkında çıkan haberlere çok  üzüldüğünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.
Yonca Evcimik, hakkında çıkan haberlere çok üzüldüğünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.

Yonca Evcimik'e, katıldığı bir etkinlikte 1997 yılında oynadığı Çılgın Bediş dizisinde Kapıcı Abdül karakteriyle tanıdığımız Abdülhamit Danışır'ın zor durumda olduğu hatırlatılmış ve ona yardımda bulunup bulunmadığı sorulmuştu. Evcimik bu soruya "O kim?" yanıtını verince de haber olmuştu.

Ablası ilaç yardımı yaptığını hatırlatmış

Konunun kısa sürede büyüdüğünü ve olayın vefasızlık boyutuna gittiğini gören 54 yaşındaki Yonca Evcimik, sosyal medya hesabından uzunca bir açıklamada bulunarak konuyu aydınlattı. Kendisine yargısız infaz yapıldığını savunan Yonca Evcimik konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

  • "Kimin kime hangi yardımı yaptığına ya da yapacağına bu konuların konuşulmasının yanlış olduğuna inananlardanım. Ve yine konuyla alakalı daha önceden bir toplantı esnasında bir magazin programı arayıp yorum almak istediğinde o telaşla kişiyi hatırlamama rağmen çok üzüldüğümü söyledim. 1997 senesinde çekilmiş bir dizinin tüm kadrosunun isimlerini 2018 yılında benden tek kalemde hatırlamamın istenmesi haksızlık olur. Kaldı ki o dönem birlikte çalıştığımız ablam hatırlattı o dizi esnasında astım hastası olan Abdülhamit Bey'e ilaç yardımı yapıyormuşum. "

Yonca Evcimik'ten 'Kapıcı Abdül'e büyük ayıp: Abdülhamit kim ya?
HAYAT
Yonca Evcimik'ten 'Kapıcı Abdül'e büyük ayıp: Abdülhamit kim ya?

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.