Korkuteli’ne yıldırım düştü: 17 büyükbaş telef oldu - Antalya haberleri
ÖZGÜN

Korkuteli’ne yıldırım düştü: 17 büyükbaş telef oldu - Antalya haberleri

Antalya'nın Korkuteli ilçesi İmecik Mahallesine yıldırım düşmesi nedeniyle 17 büyükbaş hayvan telef oldu.

Haber Merkezi IHA
Antalya'nın Korkuteli ilçesi İmecik Mahallesine yıldırım düşmesi nedeniyle 17 büyükbaş hayvan telef oldu.

Korkuteli ilçesine bağlı İmecik Mahallesi Beydağlarına düşen yıldırım 17 hayvanı telef etti. Yayladaki büyükbaş hayvanlarını kontrole giden Yasin Zetter, gördüğü manzara karşısında şok oldu. Korkuteli Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünden yardım isteyen Yasin Zetter, "Ben köyde çiftçilikle ve hayvancılıkla geçimimi sağlayan biriyim. Tüm sermayem bu ineklerdi. Başka gelir kaynağım yok. Bu ineklerin sütlerini satarak geçimimi sağlıyorum. Devletimizin yardımlarını bekliyorum" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçesine bağlı Söğütcük-Bozova arasındaki Naldöken yolunda stabilize çalışmasına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Korkuteli İlçesine bağlı Söğütcük-Bozova arasındaki Naldöken yolunda stabilize çalışmasına devam ediyor. Naldöken yolundaki çalışmaları Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç ve AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran inceledi. Çalışanlardan bilgi alan Bilgiç, 15 gün içinde stabilize çalışmalarının biteceğini ifade etti. Çalışanlara tatlı ikram eden AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran çalışanlarla sohbet etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç, “Büyükşehir Belediyesi olarak alt yapı ve asfalt konusunda gerekli yatırımları yapıyoruz. Belirlenen program dahilinde yöremizde sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Sinek küçüktür ama mide bulandırır
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.