KÜLTÜR SANAT

Zaman İçinden kareler bu sergide

Fotoğraf sanatçısı Muammer Ulutürk'ün 'Zamanın İçinden 2' adlı fotoğraf sergisi İl Halk Kütüphanesi'nde açıldı. 30 fotoğrafın yer aldığı sergi Çarşamba gününe kadar açık kalacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi, 2013 Kültürel Etkinlikler Takvimi kapsamında bu hafta da Yrd. Doç. Dr. Muammer Ulutürk'ün 'Zamanın İçinden 2' adlı fotoğraf sergisini İl Halk Kütüphanesi'nde yoğun bir katılımla açtı.

Konya'daki fotoğraf sanatçıları, yazarlar ve gazetecilerin yanı sıra açılışa Anadolu Fotoğraf Derneği Başkanı Hamit Yalçın da katıldı.

Sergilenen fotoğraflar hakkında kısa bir bilgi veren Muammer Ulutürk de, serginin açılışında yer alan herkese teşekkür etti. 'Zamanın İçinden 2' adlı fotoğraf sergisinde 30 adet fotoğrafın yer aldığını vurgulayan Ulutürk, Çarşamba gününe kadar serginin gezilebileceğini belirtti.

Ulutürk'e Katılım Belgesi takdiminden sonra serginin kurdelesini kültür ve sanat adamlarıyla birlikte M. Ali Köseoğlu kesti.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
"Altın Palmiye" Ceylan''ın

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+