ÖZGÜN

Organizasyon Şirketleri Gün Geçtikçe Artıyor

Yaşam boyu hızlıca akıp giden zamana yetişemiyoruz. Özel anlar bir anda anıya dönüşüyor.

iLAN Diğer

Her anın tadını doyasıya çıkarabilmemiz için özel günlerimiz için organizasyon şirketleri artış göstermeye başladı. Örneğin doğum günü için güzel bir mekanda eş ve dostlar ile birlikte kutlama yapılacak. Doğum günü organizasyonu hizmetini bu tür firmalardan alabilirsiniz. İstenilen temada istenilen renkte herkesin zevkine uygun seçenekler mevcuttur.

Doğum Günü Organizasyonu

Her bir yaş çocuklarımız için farklı anlamlar ifade edebiliyor. Aynı zamanda çocuğumuzun her yaşını bir öncekinden daha özel olmasını istiyoruz. Doğum günü organizasyon İzmir ile istediğiniz konseptte mükemmel bir sunumla bu günümüzü ölümsüz kılmaktalar.

Hayal dünyasında bin bir renk ve kahramanları barındıran çocuklara özel olarak doğum günü organizasyonu gerçekleştirmek her çocuğun hatta anne babanın hayalidir. Prens, prenses, kaptan gibi hayallerindeki kahramanı gerçek yaş gününde yaşama hevesini miniklerimize eşlik ediyorlar.

Doğum Odası Süsleme Organizasyonu

Her bayanın en özel anlarından biri olan hamilelik dönemi oldukça stresli ve heyecanlı son buluyor. Bu sürecin sonuna gelindiğinde ise stresin yerini sadece mutluluk alıyor. Hamilelik süresince ve hamilelik sonrası süreçte yine organizasyon şirketleri hizmetinizdedir. Hatta doğum anında bile doğum odası süsleme izmir hizmeti ile her zaman yanımızdalar.

Doğum odası süsleme organizasyonunda dilediğiniz renkler ve istediğiniz süslemelerle hayalinizdeki odayı hazırlayıp size özel çalışmalarla mutluluğunuz katlanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz durumda da görüldüğü gibi hamilelik, doğum, doğum günü hatta nişan organizasyonları hizmeti için son yıllarda sayıları hızla artan bir sektör doğmuştur. Organizasyon şirketleri. Bu şirketler özel günleriniz için size özel konsepte çevreyi ve ikramları düzenlemektedirler. İşlerini profesyonelce yapan şirketlerden biri olan Yağmur Bebek Organizasyon bir İzmir merkezli hizmet veren bir firmadır. Sektörü ile ilgili kısa bir röportaj yaptığımız Yağmur Bebek Organizasyon sahibi Zeynep KANCI hanımefendi aşağıdaki konulara değinmiştir:

“Organizasyon işine başladığımızda İzmir’de çok firma yoktu hatta neredeyse bu işi ilk yapanlardan biriyim diyebilirim. Şimdi baktığımda bu sektöre olan ilgiden dolayı birçok organizasyon şirketi kuruldu veya bu işi yapmaya çalışan kişilerin sayısı arttı. Ancak işini düzgün yapabilmek çok önemlidir bizim sektörde. Çünkü yanlış yapılacak veya atlanacak en ufak bir nokta müşterinizin özel günün mahvolmasına sebep olabilir. Bu sebeple bizim işimizde tecrübe ve sözüne sadık kalmak kadar işinizi iyi yapmak için tecrübe de çok önemlidir.

Zaman hızla geçiyor. Çocuklarınıza ölümsüz bir organizasyon hazırlayıp, yaş gününü sevdiği konsept ile kutlaması şansını ona verebilirsiniz. Bu çocuklarınıza sunabileceğiz en özel hediyelerden biridir.

Çocuklarınıza hazırlayacağınız küçük sürprizler güzel anılara sahip olmasını sağlayacaktır. Doğum gününe özel organizasyonlarında özen ve titizlikle işimizi yapıyoruz. Kalitemiz ve deneyimli ekimiz eşliğinde hayal ettiğiniz organizasyonu gerçek hayatta sizlere sunuyoruz.

Sadece doğum günü değil, evlilik teklifi organizasyonu, mevlid ve nişan organizasyonu izmir de olmak şartı ile hizmet vermekteyiz. Kısacası 2009 yılından beri özel günler için organizasyonlar düzenlemekteyiz. Organizasyonlarımız ile ilgili görsellere web sitemizden ulaşabilirsiniz.”

Zeynep hanıma, sektörü ile iligli samimi bilgileri için çok teşekkür ediyoruz. Yağmur Bebek Organizasyon hakkında daha fazla bilgiyi web sitelerinden www.yagmurbebekizmir.com dan alabilirsiniz.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.