POLİTİKA

Erdoğan ikinci kez dede oldu

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, torunu Ömer Tayyip'i görmek için ABD'ye gidiyor. Başbakan Erdoğan, torun özlemini 24 Eylül'de yapacağı ABD ziyareti sırasında giderecek.

Anka Yeni Şafak
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'de yaşayan küçük oğlu Necmettin Bilal Erdoğan ve gelini Reyyan Erdoğan'ın bir oğlu oldu. Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan torununu görmek için Washington'a gidiyor. "Ömer Tayyip" adı verilen bebeğin sağlık durumunun yerinde olduğu açıklandı. Erdoğan'a ilk torunu ise geçen yıl kızı Esra Albayrak vermişti. Esra-Berat Albayrak çiftinin geçen yıl 29 Aralık'ta Gebze'deki Anadolu Sağlık Merkezi'nde bir erkek bebekleri dünyaya gelmişti. Başbakan Erdoğan'ın bu ilk torununa Ahmet Akif ismi verilmişti.

BAŞBAKAN SONRA GÖRECEK

24 Eylül'de ABD'de yapılacak BM'nin 62. Genel Kurulu'na katılacak olan Başbakan Tayyip Erdoğan'ın, gezisinin New York bölümünden sonra oğlu Bilal'in yaşadığı Washington'a geçerek torunu Ömer Tayyip'i de göreceği ifade edildi.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Erdoğan: Avrupa’da yaşansa idamı getirirler
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.