Ramazan Ramazan Albayrakta bereketli geçti
  • İMSAK 00:00
  • GÜNEŞ 00:00
  • ÖĞLE 00:00
  • İKİNDİ 00:00
  • AKŞAM 00:00
  • YATSI 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2022 - İSTANBUL

Ramazan Albayrak’ta bereketli geçti

On bir ayın sultanı Ramazan Albayrak’ta dolu dolu geçti. “Albayrak’ta Ramazan” başlığı altında Cuma sohbetleri, tiyatro gösterileri, yarışmalar ve çeşitli etkinlikler gerçekleşti.

Abone Ol Google News
Ayşe Mine Alioğlu Yeni Şafak

On bir ayın sultanı Ramazan Albayrak’ta dolu dolu geçti. “Albayrak’ta Ramazan” başlığı altında Cuma sohbetleri, tiyatro gösterileri, yarışmalar ve çeşitli etkinlikler gerçekleşti. Topkapı binasında her hafta çarşamba günü Tiyatro Külliyen tarafından sergilenen oyunlar yoğun ilgiyle karşılandı. İlk hafta ‘Ziyafet sofrası’ oyunuyla sahneye çıkan ekip, ön yargıların davranışlara etkisini işledi. İkinci hafta ‘Köprüden önce son çıkış’ oyunuyla ise yaşam ile ölüm arasındaki yolculuğu sorgulattı. Üçüncü haftada ise Grup çalışanlarına eski Ramazan etkinliği tadında ‘Meddah Osman Efendi’ sahnede eğlendirirken düşündürdü.

SOHBET, MUHABBET

Perşembe günleri, sohbet ve muhabbetle taçlandı. İlk hafta ilahiyatçı yazar Ahmet Bulut, ikinci hafta ilahiyatçı yazar Fatih Çıtak, üçüncü hafta İlahiyatçı Yazar Hayati İnanç, dördüncü hafta da Seyyah, yazar ve Şef Ömür Akkor ve son perşembe de çizer Hasan Kaçan katıldı. Bulut, Ramazan’ın önemine; Çıtak, maneviyata; İnanç ise değerlendirmeye değinirken Akkor, Ramazan sofralarından bahsetti.

MİNİKLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ramazan ayı başında, kurum çalışanlarının çocukları ve yeğenleri için düzenlenen ‘Ramazan Köşesi’ fotoğraf yarışması da sonuçlandı. Minikler, evlerinin köşelerini Ramazan süsleriyle renklendirip fotoğrafladı. Birbirinden güzel karelerin geldiği yarışmada; birinciye tablet, ikinciye akıllı saat ve üçüncüye kablosuz kulaklık hediye edildi.

Albayrak Medya'dan büyük başarı: ‘Great Place to Work Sertifikası’ almaya hak kazandı
EKONOMİ
Albayrak Medya'dan büyük başarı: ‘Great Place to Work Sertifikası’ almaya hak kazandı

Ayasofya’da hat şöleni: “Albayrak Hat Takvimi Sergisi” sanatseverlerle buluştu
HAYAT
Ayasofya’da hat şöleni: “Albayrak Hat Takvimi Sergisi” sanatseverlerle buluştu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.