SPOR

1 dakikada kapıya koyarlar

Kritik 4 haftaya giren Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba, oyuncularını net bir şekilde uyardı: 'Her şey başkanın iki dudağının arasında. Beşiktaş'ta olduğunuzun farkına varın'

Süleyman Hatısaru Yeni Şafak
Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Akhisar yenilgisinden sonra içinde bulundukları durumla ilgili tek kelime etmediği oyuncularıyla dün bir toplantı yaparak kalan haftalar için hedef gösterdi. Başkan Fikret Orman'ın tesislere yaptığı ziyarete dikkat çekerek açıklamalarda bulunan Aybaba, 'Siz de artık gördünüz ki her şey aslanın ağzında. Hatta başkanın iki dudağının arasında. Ne sizin ne de benim yerim garanti değil. Hepimize kapıyı gösterirler, bir dakikada kapıya koyarlar. Beşiktaş'ta oynadığınızın farkına varın ve kalan 4 maçı kazanın' sözleriyle oyuncularını uyardı.

SON 1 AYINIZ OLABİLİR

'Sahaya ruhunuzu koymadığınız sürece galip bile gelseniz camia mutlu olmaz' diyerek oyuncularından kalan haftalarda mücadele etmelerini isteyen tecrübeli teknik adam 'Bunun için artık Beşiktaşlı bir futbolcu gibi oynayın. Bunu beceremeyen varsa da artık bizimle son 1 ayını geçiriyor demektir' şeklinde açık ve net konuştu.

Başkan Orman Umre'ye gitti

Karadeniz Ereğli Derneği'nin önceki gün düzenlediği 110. Yıl Balosu'na katılan Başkan Fikret Orman, İstanbul'a döner dönmez kutsal topraklara hareket etti. İki günlüğüne Umre'ye giden Orman, Ordu maçında tribünde olacak.

Gökhan Süzen'e 20 bin TL

Geçen hafta 4-1 kaybedilen Akhisar maçında kırmızı kart gören Gökhan Süzen, ihraçtan sonra yaptığı sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 20 bin TL para cezasına çarptırıldı. Siyah-beyazlı kulübe de taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle 15 bin TL ceza kesildi.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.