PTT 1.LİG

Berke Özer'den 'Manchester City' mesajı

Altınordu'nun gelecek vadeden kalecisi Berke Özer, verdiği özel röportajda kariyeri hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Özer, oynamak istediği takımla ilgili de ilk kez isim verdi.

Haber Merkezi Diğer

Altınordu'nun Fatih Terim döneminde A Milli Takım'a gönderdiği 17 yaşındaki kaleci Berke Özer, gelecek planları hakkında konuştu. Fanatik'e özel röportaj veren oyuncu, oynamak istediği takımla ilgili de ilk kez isim verdi.

İşte Berke Özer'in açıklamalarından öne çıkanlar;

  • "Gelecek vadeden 60 oyuncu arasında görüldüm... Sevindim mutlu oldum ama her zaman bunun bilincindeyim hiçbir zaman yeterli değil. Manchester City'de olmayı çok çok isterim. Hiç fark etmez İngiltere'si, İspanya'sı... Sabırsızlıkla bekliyorum. Benim için ne kadar erken olursa o kadar iyi, ben hazırım yani. Bizim 24 saatimizin 24’ü de futbolla geçiyor. Hobi olarak değil meslek olarak yapıyoruz bu işi. Her şeyin bir sisteme dayandığı, bir takvimle ve planlı programlı olduğu bir yer burası."
İdol olarak aldığım kişi Manchester City’den Ederson... Çok önde oynayan, sorumluluk alan çizgide iyi kaleci olup da kötü kaleci yok bence.Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.