SÜPER LİG

Beşiktaşlı Caner Erkin ve Talisca birbirlerini takip etmeyi bıraktı

Beşiktaşlı futbolcular birbirlerini takip etmeyi bıraktı

Beşiktaş'ta yaşanan Talisca-Caner gerginliği sosyal medyaya taşındı. Siyah beyazlıların iki yıldızı birbirlerini takipten çıktı. Bununla birlikte Oğuzhan Özyakup, Babel ve Tolga Zengin'in de Talisca'yı takip etmeyi bırakması dikkat çekti.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Caner Erkin ve Talisca’nın Trabzonspor maçı sonrası soyunma odasındaki kavgası ikilinin sosyal medya hesaplarına kadar sıçradı.

Anderson Talisca, Caner Erkin’i Instagram hesabından takipten çıkardı. Bu harekete karşılık olarak Caner Erkin başta olmak üzere Oğuzhan Özyakup, Cenk Tosun, Tolga Zengin ve Ryan Babel de Anderson Talisca’yı takibi bıraktı.

  • Beşiktaş Kulübü, yaptığı açıklamada ikili arasında geçtiği iddia edilen 'şiddetli kavga' iddialarını yalanlamıştı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, "Basın yayın organlarında Trabzonspor maçı sonrasında futbolcularımız Caner Erkin ile Anderson Talisca'nın soyunma odasında yumruk yumruğa ve birbirlerine uçan tekme atarak şiddetli bir kavga ettiğine yönelik iddialar asılsızdır" ifadeleri kullanılmıştı.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.