Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Spor Denizlispordan Bülent Uyguna cevap İddialarına belgelerle cevap vereceğiz

Denizlispor'dan Bülent Uygun'a cevap: İddialarına belgelerle cevap vereceğiz

Teknik Direktör Bülent Uygun'un "Hiç maaş almadım" açıklamasına Denizlispor'dan yanıt geldi. Kulüpten yapılan açıklamada, Uygun ve ekibine görev yaptıkları süre boyunca 877 bin lira ödeme yapıldığını bildirdi.

Haber Merkezi AA
Denizlispordan Bülent Uyguna cevap: İddialarına belgelerle cevap vereceğiz
Bülent Uygun'un sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedilmişti.

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor, eski teknik direktörleri Bülent Uygun ve ekibine görev yaptıkları süre boyunca 877 bin lira ödeme yapıldığını bildirdi.

Yeşil-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktör Bülent Uygun'un bugün bir gazetede "Hiç maaş almadım" başlığıyla yayımlanan açıklamasının üzüntüyle karşılandığı belirtildi.

Bülent Uygun'un 19 Şubat'ta göreve geldiğinin hatırlatıldığı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

  • "Teknik direktör Bülent Uygun ve ekibine görev yaptığı süre boyunca toplam 877 bin lira ödeme yapılmıştır. Sayın Bülent Uygun'la karşılıklı görüşülerek yollarımızı ayırdık. Yukatel Denizlispor Kulübü olarak bu süreçle ilgili bizim de söyleyecek çok şeyimiz var. Ancak polemiğe girmemek, kritik bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde enerjimizi tüketmemek, başarılı veya başarısız olsun, kulübe hizmet edenlere saygı gösterme şiarımızdan ödün vermeme adına susmayı ve iddialara belgelerle cevap vermeyi uygun buluyoruz. Kısa bir dönem de olsa kulübümüzde görev yapmış bir teknik adamın hem ücret hem de diğer konularda ortaya attığı iddialar ne kendisine ne de kulübümüze yarar sağlayacaktır."


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.