SÜPER LİG

'Fenerbahçe'de 5 futbolcu kadro dışı kalacak' iddiası

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifa edeceğini ima etmesinin ardından yönetim tecrübeli teknik adamı en azından sezon başına kadar takımın başında kalmaya ikna etti. Sarı lacivertlilerde şimdi kadroda yapılacak operasyon konuşuluyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor'la berabere kaldıkları maçtan sonra "Gereğini yapacağım" diyerek istifa mesajı vermişti. Ancak yönetim tecrübeli teknik adamı ikna ederek sezon sonuna kadar takımda tuttu.

Fenerbahçe teknik direktörlüğü boyunca 5. kez istifadan geri dönen Kocaman'ın kadroda operasyon yapmak için yönetimden tam yetki aldığı aktarılırken bazı isimlerin A Takım dışına itileceği iddia edildi.

  • Kulislerde 5 futbolcunun kadro dışı kalacağı konuşulurken bu isimlerin başında takım kaptanlarından Mehmet Topal'ın yer aldığı belirtildi. Kadro dışı kalacak futbolcuların arasında Şener Özbayraklı'nın da olduğu ifade ediliyor.

Bilindiği üzere Osmanlıspor maçının kadrosuna alınmayan Mehmet Topal'ın kadro dışı bırakıldığı iddia edilmiş ancak bu durum oyuncunun menajeri tarafından yalanlanmıştı. Kocaman'ın milli takım arasında takım içerisinde ciddi bir operasyon yapması bekleniyor.

Aykut Kocaman, Osmanlıspor beraberliği sonrasında yaptığı açıklamalarda istifa imasında bulundu.

Yeni Şafak Spor (@yenisafakspor)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.