Gruplar

GrupA

AS Monaco AS Monaco
1 : 2
Atletico Madrid Atletico Madrid
Club Brugge Club Brugge
0 : 1
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
3 : 0
AS Monaco AS Monaco
Atletico Madrid Atletico Madrid
3 : 1
Club Brugge Club Brugge
Club Brugge Club Brugge
1 : 1
AS Monaco AS Monaco
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
4 : 0
Atletico Madrid Atletico Madrid
AS Monaco AS Monaco
0 : 4
Club Brugge Club Brugge
Atletico Madrid Atletico Madrid
2 : 0
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
AS Monaco AS Monaco
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Club Brugge Club Brugge
Club Brugge Club Brugge
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
AS Monaco AS Monaco
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund

GrupB

Inter Milan Inter Milan
2 : 1
Tottenham Tottenham
Barcelona FC Barcelona FC
4 : 0
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
1 : 2
Inter Milan Inter Milan
Tottenham Tottenham
2 : 4
Barcelona FC Barcelona FC
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
2 : 2
Tottenham Tottenham
Barcelona FC Barcelona FC
2 : 0
Inter Milan Inter Milan
Inter Milan Inter Milan
1 : 1
Barcelona FC Barcelona FC
Tottenham Tottenham
2 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Tottenham Tottenham
- : -
Inter Milan Inter Milan
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
- : -
Barcelona FC Barcelona FC
Barcelona FC Barcelona FC
- : -
Tottenham Tottenham
Inter Milan Inter Milan
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven

GrupC

FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
0 : 0
SSC Napoli SSC Napoli
Liverpool FC Liverpool FC
3 : 2
Paris St Germain Paris St Germain
Paris St Germain Paris St Germain
6 : 1
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
SSC Napoli SSC Napoli
1 : 0
Liverpool FC Liverpool FC
Paris St Germain Paris St Germain
2 : 2
SSC Napoli SSC Napoli
Liverpool FC Liverpool FC
4 : 0
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
2 : 0
Liverpool FC Liverpool FC
SSC Napoli SSC Napoli
1 : 1
Paris St Germain Paris St Germain
SSC Napoli SSC Napoli
- : -
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Liverpool FC Liverpool FC
Liverpool FC Liverpool FC
- : -
SSC Napoli SSC Napoli
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
- : -
Paris St Germain Paris St Germain

GrupD

Schalke 04 Schalke 04
1 : 1
FC Porto FC Porto
Galatasaray Galatasaray
3 : 0
FC Lokomotiv Moscow FC Lokomotiv Moscow
FC Lokomotiv Moscow FC Lokomotiv Moscow
0 : 1
Schalke 04 Schalke 04
FC Porto FC Porto
1 : 0
Galatasaray Galatasaray
FC Lokomotiv Moscow FC Lokomotiv Moscow
1 : 3
FC Porto FC Porto
Galatasaray Galatasaray
0 : 0
Schalke 04 Schalke 04
Schalke 04 Schalke 04
2 : 0
Galatasaray Galatasaray
FC Porto FC Porto
4 : 1
FC Lokomotiv Moscow FC Lokomotiv Moscow
FC Lokomotiv Moscow FC Lokomotiv Moscow
- : -
Galatasaray Galatasaray
FC Porto FC Porto
- : -
Schalke 04 Schalke 04
Schalke 04 Schalke 04
- : -
FC Lokomotiv Moscow FC Lokomotiv Moscow
Galatasaray Galatasaray
- : -
FC Porto FC Porto

GrupE

Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
3 : 0
AEK Athens AEK Athens
SL Benfica SL Benfica
0 : 2
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
AEK Athens AEK Athens
2 : 3
SL Benfica SL Benfica
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
1 : 1
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
AEK Athens AEK Athens
0 : 2
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
1 : 0
SL Benfica SL Benfica
SL Benfica SL Benfica
1 : 1
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
2 : 0
AEK Athens AEK Athens
AEK Athens AEK Athens
- : -
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
- : -
SL Benfica SL Benfica
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
- : -
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
SL Benfica SL Benfica
- : -
AEK Athens AEK Athens

GrupF

FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
2 : 2
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
Manchester City Manchester City
1 : 2
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
1 : 2
Manchester City Manchester City
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
2 : 2
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
0 : 3
Manchester City Manchester City
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
3 : 3
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
Manchester City Manchester City
6 : 0
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
2 : 2
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
- : -
Manchester City Manchester City
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
- : -
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Manchester City Manchester City
- : -
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
- : -
Olimpik Lyon Olimpik Lyon

GrupG

FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
2 : 2
CSKA Moskova CSKA Moskova
Real Madrid Real Madrid
3 : 0
AS Roma AS Roma
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 0
Real Madrid Real Madrid
AS Roma AS Roma
5 : 0
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
Real Madrid Real Madrid
2 : 1
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
AS Roma AS Roma
3 : 0
CSKA Moskova CSKA Moskova
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 2
AS Roma AS Roma
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
0 : 5
Real Madrid Real Madrid
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
AS Roma AS Roma
- : -
Real Madrid Real Madrid
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
- : -
AS Roma AS Roma
Real Madrid Real Madrid
- : -
CSKA Moskova CSKA Moskova

GrupH

Valencia FC Valencia FC
0 : 2
Juventus Juventus
BSC Young Boys BSC Young Boys
0 : 3
Manchester United Manchester United
Juventus Juventus
3 : 0
BSC Young Boys BSC Young Boys
Manchester United Manchester United
0 : 0
Valencia FC Valencia FC
BSC Young Boys BSC Young Boys
1 : 1
Valencia FC Valencia FC
Manchester United Manchester United
0 : 1
Juventus Juventus
Valencia FC Valencia FC
3 : 1
BSC Young Boys BSC Young Boys
Juventus Juventus
1 : 2
Manchester United Manchester United
Juventus Juventus
- : -
Valencia FC Valencia FC
Manchester United Manchester United
- : -
BSC Young Boys BSC Young Boys
Valencia FC Valencia FC
- : -
Manchester United Manchester United
BSC Young Boys BSC Young Boys
- : -
Juventus Juventus

UEFA Champions League, Preliminary Round

Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps FC
- : -
KF Drita KF Drita
Santa Coloma Santa Coloma
0 : 2
KF Drita KF Drita
LA Fiorita LA Fiorita
0 : 2
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps FC

Şampiyonlar Ligi Ön Elemeleri

Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
2 : 1
Sheriff Sheriff
FK Shkendija FK Shkendija
5 : 0
TNS TNS
NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija Ljubljana
0 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
1 : 1
Videoton Videoton
HJK Helsinki HJK Helsinki
- : -
Gota Gota
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
7 : 0
Crusaders FC Crusaders FC
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
1 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Sheriff Sheriff
3 : 0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
TNS TNS
4 : 0
FK Shkendija FK Shkendija
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
1 : 0
Suduva Marij Suduva Marij
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 0
NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija Ljubljana
Videoton Videoton
2 : 1
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
Gota Gota
1 : 2
HJK Helsinki HJK Helsinki
Crusaders FC Crusaders FC
0 : 2
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 : 1
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Suduva Marij Suduva Marij
3 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
KS Kukesi KS Kukesi
0 : 0
Valetta Valetta
Flora Tallinn Flora Tallinn
1 : 4
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
0 : 0
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
Alashkert Alashkert
0 : 3
Celtic Celtic
Valetta Valetta
1 : 1
KS Kukesi KS Kukesi
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1 : 0
Hsk Zrinjski Mostar Hsk Zrinjski Mostar
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
3 : 1
Flora Tallinn Flora Tallinn
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
2 : 0
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
Celtic Celtic
3 : 0
Alashkert Alashkert
Hsk Zrinjski Mostar Hsk Zrinjski Mostar
1 : 1
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Lok. Astana Lok. Astana
1 : 0
FK Sutjeska FK Sutjeska
FK Sutjeska FK Sutjeska
0 : 2
Lok. Astana Lok. Astana
Cork City FC Cork City FC
0 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Legia Varşova Legia Varşova
3 : 0
Cork City FC Cork City FC
HJK Helsinki HJK Helsinki
3 : 1
Gota Gota
KF Drita KF Drita
0 : 3
Malmö FF Malmö FF
Malmö FF Malmö FF
2 : 0
KF Drita KF Drita
FC PAOK FC PAOK
2 : 1
FC Basel 1893 FC Basel 1893
FC Basel 1893 FC Basel 1893
0 : 3
FC PAOK FC PAOK
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
2 : 0
Sturm Graz Sturm Graz
Sturm Graz Sturm Graz
1 : 3
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Bate Borisov Bate Borisov
0 : 0
HJK Helsinki HJK Helsinki
HJK Helsinki HJK Helsinki
1 : 2
Bate Borisov Bate Borisov
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
5 : 0
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
2 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
0 : 1
Malmö FF Malmö FF
Malmö FF Malmö FF
1 : 1
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
3 : 0
Suduva Marij Suduva Marij
Suduva Marij Suduva Marij
0 : 2
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
0 : 0
Videoton Videoton
Videoton Videoton
1 : 0
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
FK Shkendija FK Shkendija
1 : 0
Sheriff Sheriff
Sheriff Sheriff
0 : 0
FK Shkendija FK Shkendija
Lok. Astana Lok. Astana
2 : 1
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Midtjylland FC Midtjylland
0 : 0
Lok. Astana Lok. Astana
KS Kukesi KS Kukesi
0 : 0
Karabağ FK Karabağ FK
Karabağ FK Karabağ FK
3 : 0
KS Kukesi KS Kukesi
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 2
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
0 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Celtic Celtic
3 : 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 : 0
Celtic Celtic
SL Benfica SL Benfica
1 : 0
Fenerbahçe Fenerbahçe
Fenerbahçe Fenerbahçe
1 : 1
SL Benfica SL Benfica
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
1 : 1
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
2 : 0
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
FC Salzburg FC Salzburg
3 : 0
FK Shkendija FK Shkendija
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
1 : 1
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1 : 2
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
Bate Borisov Bate Borisov
1 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 1
Bate Borisov Bate Borisov
Lok. Astana Lok. Astana
0 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1 : 0
Lok. Astana Lok. Astana
Videoton Videoton
0 : 0
Malmö FF Malmö FF
Malmö FF Malmö FF
1 : 1
Videoton Videoton
Celtic Celtic
1 : 1
AEK Athens AEK Athens
AEK Athens AEK Athens
2 : 1
Celtic Celtic
Standart Liege Standart Liege
2 : 2
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
3 : 0
Standart Liege Standart Liege
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
0 : 0
FC PAOK FC PAOK
FC PAOK FC PAOK
3 : 2
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
FK Shkendija FK Shkendija
0 : 1
FC Salzburg FC Salzburg
Bate Borisov Bate Borisov
2 : 3
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 0
Bate Borisov Bate Borisov
SL Benfica SL Benfica
1 : 1
FC PAOK FC PAOK
FC PAOK FC PAOK
1 : 4
SL Benfica SL Benfica
Videoton Videoton
1 : 2
AEK Athens AEK Athens
AEK Athens AEK Athens
1 : 1
Videoton Videoton
BSC Young Boys BSC Young Boys
1 : 1
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1 : 2
BSC Young Boys BSC Young Boys
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
3 : 1
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
0 : 0
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
0 : 0
FC Salzburg FC Salzburg
FC Salzburg FC Salzburg
2 : 2
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.