Spor Getafe kolay olmayacak

Getafe kolay olmayacak

İspanyol ekibine saygı duyduklarını belirten Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, “Kendimizi hangi pozisyonda test edebileceğimiz noktasında iyi bir deneyim olacak. İyi bir oyun, bize yakışan bir oyun hedefliyoruz” dedi.

Ali Kemal Yazıcı Yeni Şafak
Ünal Karaman
Ünal Karaman

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Getafe maçında en iyi sonucu almak istediklerini söyledi. Saygın bir rakibe karşı oynayacaklarını belirten Karaman “Böyle bir kategoride yarışacak olmak bizlere ayrı bir heyecan ve mutluluk veriyor. Bu tür maçlar oldukça zor müsabakalar, iki taraf için de. Rakibimizin ligdeki durumuna baktığımız anda, oldukça saygı duyacağımız bir ekip olduğunu söylemeliyim. Kendimizi hangi pozisyonda test edebileceğimiz noktasında iyi bir deneyim olacak. İyi bir oyun, bize yakışan bir oyun hedefliyoruz. Sonrasında ise puan veya puanlarla bizi mutlu edecek şekilde ülkemizi mutlu etmek istiyoruz” dedi.

Trabzon şehrinin genetiğinde başarı ve teslim olmama olduğunu dile getiren Karaman, “Grupların en zayıfı olan 4. torbadan bu gruba girdik. Şehir genetiğimizde başarı ve teslim olmama var. Bu şekilde mücadelemizi vereceğiz. Bu mücadelenin ötesinde, dünya karmasının önüne de çıksak mücadele edeceğiz. Her türlü maçı tecrübe ettik. Barcelona’yı Trabzon’da yendiğimizde oyuncuydum. Kimse sizde var olmayanı istemiyor. Olabildiğince iyi hazırlandık. Evet inanan milyonlar var, dualarla destekleyen milyonlar var ama sahaya çıktığınızda inanmış bir avuç yüreksiniz” diye konuştu.

Cimbom puanla başladı
SPOR
Cimbom puanla başladı
Abone Ol Google News
Eski Başbakan Tansu Çiller 28 Şubat sürecini anlattı: Mesaj getirdiler 'İpim cebimde' dedim
Gündem

Eski Başbakan Tansu Çiller 28 Şubat sürecini anlattı: Mesaj getirdiler 'İpim cebimde' dedim

Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecinde yaşananlara ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanı Demirel tarafından bana ve Sayın Erbakan'a, 'Asker ayakta' şeklinde mesajlar iletilmeye başlandı. Hatta bu tehditler öyle boyutlara geldi ki evlatlarım, ailem hedefteydi. 'Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimde' dedim." ifadelerini kullandı. Ak Parti'nin vesayeti bitirdiğini söyleyen Çiller, "Nihayet millet ne yaptı? Bizleri tasfiye etti ve AK Parti iktidarına şans verdi ve onlar da darbeleri bitirdiler. Vesayet dönemini bitirdiler" şeklinde konuştu.
Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı: Siyasi hayatımı bitirmek istediler
Gündem

Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı: Siyasi hayatımı bitirmek istediler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Şubat'ın yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda "Darbe bir insanlık suçudur. 28 Şubat döneminde okuduğum bir şiir sebebiyle hukuksuz bir şekilde hapse atıldım ve siyasi hayatım bitirilmek istendi. Her türlü engellemelere rağmen, şu an halkın oylarıyla seçilmiş ilk Türkiye Cumhurbaşkanı olarak şan ve şerefle aziz milletime hizmet ediyorum" dedi.
İletişim Başkanı Fahrettin Altun: 28 Şubat nifak tohumudur
Gündem

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: 28 Şubat nifak tohumudur

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türk siyasi tarihine "postmodern darbe" olarak geçen 28 Şubat sürecinin 24'üncü yılı dolayısıyla paylaşımda bulundu. 28 Şubat'ın sadece askeri darbe olarak görülemeyeceğini söyleyen Altun, "28 Şubat yalnızca askeri değil siyasi, kültürel ve sosyal bir darbedir. 28 Şubat, toplumun nefessiz bırakılmaya çalışıldığı bir süreçtir. 28 Şubat, nifak tohumudur. 28 Şubat, millete kin besleyenlerin kustuğu zehirdir" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.