SÜPER LİG

Kameni ve Valbuena arasında gerginlik

Ayağında topu fazla tuttuğu için teknik direktör Aykut Kocaman'dan uyarı alan Fransız futbolcu Mathieu Valbuena'ta takım arkadaşı Carlos Kameni'den de tepki geldi.

Haber Merkezi Diğer

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena'ya olan tepkiler her geçen gün büyüyor. Sezona çok formda başlasa da son 2 maçtır tel tel dökülen Fransız oyuncu, özellikle Kadıköy'deki mücadelelerde tribüne oynadığı gerekçesiyle arkadaşları tarafından eleştirilmişti.

  • Sosyal medya hesabından herkesin dinlenirken, bir işçinin çalıştığı fotoğrafı beğenmesi olay olan deneyimli yıldız son 2 maçı tamamlayamadan oyundan çıktı.
'Sen işine bak...'

Vatan gazetesinin haberine göre; Ayağında çok top tuttuğu için teknik direktör Aykut Kocaman tarafından da eleştirilen Valbuena, bencil oyununu Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde de sürdürüyor. Arkadaşlarından müsait olup olmadığını kontrol etmeden sürekli top isteyen ve görev yerini kaybeden oyuncu, son olarak kaleci Carlos Kameni'yi de kızdırdı.

Oynanan çift kale maçta sürekli eli havada koşan oyuncu, bir pozisyonda top isteme olayını abartınca Kameni'den "Sürekli ilk topu sen isteyip duruyorsun. Diğer arkadaşlarıma bakma fırsatım olmuyor. Her topu sana oynamak zorunda değilim. İşine bak" şeklinde tepki gördü.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.