SÜPER LİG

Mehmet Demirkol Fenerbahçe'ye hoca önerdi

Fenerbahçe'de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Mehmet Demrikol, Aykut Kocaman'ın istifa etmesi durumunda sarı-lacivertlilerin başına getirilecek en doğru kişinin Yılmaz Vural olduğunu söyledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Aykut Kocaman'ın Osmanlıspor karşısında alınan beraberliğin ardından yaptığı açıklamaları yorumlarken, sarı-lacivertlilere yeni teknik direktör tavsiyesinde bulundu.

NTV Spor yorumcusu Demirkol'ın Fenerbahçe ve Aykut Kocaman'la ilgili değerlendirmeleri şöyle;

"Fenerbahçe'yi bu anlayış yönetmemeli"

  • "Fenerbahçe benim hayatım demek normal değil. Fenerbahçe hakkında her şeyi en iyi ben bilirim demek de doğru değil. Fenerbahçe'yi bu anlayış yönetmemeli."

"Aykut Hoca'nın gitmesi mantıklı değil"

  • "Gereğini yapacağım demek, istifa edeceğim demektir. 24 saat geçti ortada hiçbir şey yok. Salı gününe kadar da bir şey olmayacak gibi. Aykut Hoca'nın bırakıp gitmesi de aslında çok mantıklı değil."

"Benim hoca adayım Yılmaz Vural"

  • "Kim gelecek, kim düzeltecek bu durumu. İsmi geçen kişiler hiç doğru değil. Yeniden Advocaat sendromu yaşanır. Şu anki durum dediğim gibi acı verici bir karikatür. Bu karikatürde de bana göre gelecek en doğru kişi Yılmaz Vural. Benim hoca adayım Yılmaz Vural."

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.