Spor Mesut Özilin Tottenham sözlerine Jose Mourinhodan cevap gecikmedi

Mesut Özil'in Tottenham sözlerine Jose Mourinho'dan cevap gecikmedi​

Mesut Özil'in Tottenham sözlerine Jose Mourinho'dan cevap gecikmedi

Sosyal medya üzerinden taraftarların sorularını yanıtlayan yıldız oyuncu Mesut Özil, 'Tottenham'a gideceğime futbolu bırakırım' ifadelerini kullanmıştı. Tottenham Teknik Direktörü Jose Mourinho, Mesut Özil'in bu sözlerine yanıt verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Mesut Özil'in adı Fenerbahçe ile anılıyor.
Mesut Özil'in adı Fenerbahçe ile anılıyor.

Yıldız oyuncu Mesut Özil, sosyal medya hesabı üzerinden taraftarların sorularını yanıtladı. Tecrübeli oyuncu, kendisine yöneltilen birçok soruya cevap verirken, Tottenham için söyledikleri İngiltere'de olay oldu.

"Tottenham yerine futbolu bırakırdım"

Bir taraftarın, "Arsenal'daki sözleşmen bitiyor. Karşında iki seçenek olsa; birisi futbolu bırakman diğeri de Tottenham'a transfer olman. Hangisini seçerdin" sorusuna Mesut Özil, "Kolay soru, futbolcu bırakırdım" şeklinde cevap verdi. Özil'in bu cevabına Tottenham Teknik Direktörü Jose Mourinho yanıt verdi.

  • "Mesut'u kim istedi"
  • Basın toplantısında Özil'in bu açıklamasının kendisine hatırlatılması üzerine Mourinho, "Mesut Özil'i transfer etmek istediğimizi kim söyledi" yanıtını verdi.

Mesut Özil tuttuğu takımı açıkladı ve mesaj gönderdi
SPOR
Mesut Özil tuttuğu takımı açıkladı ve mesaj gönderdi

Fenerbahçe Mesut Özil ile anlaştı: Sözleşme detayları belli oldu
SPOR
Fenerbahçe Mesut Özil ile anlaştı: Sözleşme detayları belli oldu

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.