Spor Metin Koçtan GZT Giresunspora destek

Metin Koç’tan GZT Giresunspor'a destek

Koçel AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve eski asbaşkan Metin Koç, GZT Giresunspor’a her dönem olduğu gibi bu dönem de destek olduklarını söyledi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Metin Koç’tan GZT Giresunspora destek
GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Metin Koç'a forma hediye etti.

GZT Giresunspor'un sponsoru Koçel AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve eski asbaşkan Metin Koç, Karadeniz ekibinin kafilesini İstanbul'da misafir etti.

Takımın tüm İstanbul deplasman masraflarını üstlenen Metin Koç, Hakan Karaahmet ve yönetimini kaldıkları otelde ziyaret etti. Koç, takıma başarılar dileyerek tüm şehre ve gurbette yaşayan Giresunlulara Hakan Karaahmet'e ve takıma sahip çıkmaları için çağrıda bulundu.

Tüm Giresunlulara bayrakları hazırlayın diye seslenen Koç, “Giresunspor’a her dönem olduğu gibi bu dönem de destek oluyoruz. Bizim için Giresunspor’un olduğu yerin pek önemi yok. Süper Lig'e yükselecek diye değil, şehre olan sevdamız nedeniyle her dönem yanındayız. Bu takım sokakta top oynasın biz kaldırımda maç izler destek oluruz” dedi.

Koçel AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Metin Koç
Koçel AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Metin Koç

“Şehrin en büyük marka değeri Giresunspor’dur”

GZT Giresunspor’un bu yıl başarılı bir grafik yakaladığına dikkati çeken Koç, şunları söyledi:

  • “Bu başarı grafiğinde emeği geçen başta Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet'i, yönetimini, teknik heyeti ve futbolcuları kutluyorum. Takımımız inşallah bu sene Süper Lig'e yükselerek 45 yıllık bir hasreti sona erdirecek. Bu şehir bunu hak ediyor. Buradan tüm Giresunlu hemşerilerime sesleniyorum. Maddi imkanı olan, olmayan manevi olarak takıma sahip çıksın. Giresun’un en büyük marka değeri Giresunspor’dur.”

Lider Giresunspor'a yaraşır sponsor: GZT
SPOR
Lider Giresunspor'a yaraşır sponsor: GZT

TFF 1. Lig'de ikinci yarının lideri GZT Giresunspor
SPOR
TFF 1. Lig'de ikinci yarının lideri GZT Giresunspor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.