SÜPER LİG

Muslera'dan açıklama geldi: Yanlış anlaşıldım

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili ülkesinin basınına yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Muslera, Uruguay basınına verdiği röportajın bir kısmının yanlış anlaşıldığı gerekçesiyle sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Tecrübeli eldiven, Instagram'dan Türk bayrak görseliyle yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

  • "Herkese merhaba...
  • Dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yaptığım bir röportajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış, dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz...
  • Dünya olarak korku ve şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz.
  • 9 yıldır Türkiye’de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum. Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan’ın, hükümetin, sağlık bakanının ve bütün sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan takip ediyoruz.
  • Sağlık konusu spordan,futboldan ve her şeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve dualarım sizlerle...
  • Sabırlı olalım ve evde kalalım... Sizleri çok seviyorum"

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Cengiz Ünder'den 'Evde Kal' paylaşımı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+