Spor Ömer Erdoğan Şu anki bulunduğumuz yerden de durumumuzdan da gayet memnunum

Ömer Erdoğan: Şu anki bulunduğumuz yerden de durumumuzdan da gayet memnunum

Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 28'nci haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile karşılaşacak Atakaş Hatayspor hazırlıklarını sürdürüyor. Gaziantep maçından iyi bir sonuçla dönmek istediklerini söyleyen teknik direktör Ömer Erdoğan, "Geçen seneki kadroyu korumuş olsaydık belki hedefimiz de farklı olurdu ama biz bu sene sıfırından yeni bir takım yarattık ve şu ana kadar bana göre gayet başarılı bir sezon geçiriyoruz. Ben her zaman gerçekçi olma taraftarıyım, şu anki bulunduğumuz yerden de durumumuzdan da gayet memnunum" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Ömer Erdoğan: Şu anki bulunduğumuz yerden de durumumuzdan da gayet memnunum
Ömer Erdoğan

Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 28’nci haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile karşılaşacak Atakaş Hatayspor, hazırlıklarını sürdürdü. teknik direktör Ömer Erdoğan yönetiminde, Osman Çalgın Tesisleri'nde yapılan ve yaklaşık 1 saat 15 dakika süren idmanda pas dinamik ısınmanın ardından pas drili ve dar alan çalışması gerçekleştirildi.

Antrenman öncesinde teknik direktör Ömer Erdoğan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Zor bir rakibe karşı mücadele edeceklerini söyleyen teknik direktör Ömer Erdoğan, "Bu sene oynadıkları futbolla ligin iyi takımlarından birisi, Erol hoca ile birlikte iyi çıkış yakaladılar. Bu akşam da oynayacakları kupa maçlarını izleyeceğiz, ona göre analizlerimizi yapıp. İnşallah hazırlıklarımızı sağlıklı bir şekilde Pazartesi gününe kadar devam ettirip, oradan iyi bir sonuçla dönmeyi hedefliyoruz" dedi.

"Gerçekçi bir hedef söylendi, paylaşıldı."

"Biz geçene seneki kadroyu koruyamadık. Geçen seneki kadroyu korumuş olsaydık belki hedefimiz de farklı olurdu ama biz bu sene sıfırından yeni bir takım yarattık ve şu ana kadar bana göre gayet başarılı bir sezon geçiriyoruz. Takım ismi vermeyeceğim ama üç, dört, beş kat para harcayıp da ligde kalma mücadelesi veren, alt sıralarda mücadele veren takımlarla kendimizi kıyaslarsak gayet başarılı bir durumdayız. Bu önümüzdeki sene için de aynısı olacak. Eğer biz kadromuzun büyük bir kısmını işte yüzde 80’nini koruyabilir, eksik bölgelere takviye yapabilirsek önümüzdeki sezon için açıklamalarımızda farklı bir hedef koyarız ama onun dışında sezon başında hem yönetim tarafından hem benim tarafımdan çok gerçekçi bir hedef söylendi, paylaşıldı. "

"Ben her zaman gerçekçi olma taraftarıyım"

Ama ben söylüyorum, bundan sonraki süreçte eğer öyle bir fırsat elimizde geçer, iyi maçlar oynar, sezon boyunca toplayabildiğimiz kadar puan toplar başka bir yerde, daha iyi bir yerde bitirirse tabi bu şansı sonuna kadar zorlamak istiyoruz ama şu an hedeflerimizin içerisinde olduğumuzu söylüyorum. Bu durumdan bilmiyorum kim memnun değil ama ben gayet memnunun bir hoca olarak, yönetimimiz de yaptığı açıklamalarda söylüyor memnun olduğunu. Tabi taraftarların beklentileri farklı olabilir ama ben her zaman gerçekçi olma taraftarıyım. Çünkü; insanlara burada farklı bir hayal satıp, farklı bir beklenti içerisine sokup da gerçekleşmediği zaman da onun sorumlusu ben olacağım ama gerçekler bu ve şu anki bulunduğumuz yerden de durumumuzdan da gayet memnunum”

Bakan Özer: İngilizce ve Arapça destekleme kursları açılacak
Gündem

Bakan Özer: İngilizce ve Arapça destekleme kursları açılacak

Milli Eğitim Bakanlığı TRT desteğiyle 2022-2023 eğitim öğretim yılından itibaren İngilizce ve Arapça destekleme ve yetiştirme kursları açacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İngilizce Öğretimi ve Yaz Okulları İngilizce Kurslarına Yönelik bakanlığıyla Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) arasında yapılan iş birliği protokolü imza töreninde yaptığı konuşmada, dil öğreniminin öğrencilere yeni ve farklı metotlarla sunularak daha kolay hale getirilmesinin hedeflendiğini söyledi.
Nijerya 57 petrol şirketine arama ruhsatı verecek
Dünya

Nijerya 57 petrol şirketine arama ruhsatı verecek

Afrika kıtasının petrol ve doğal gaz zengini Nijerya, petrol sahaları geliştirme haklarını kazanan 57 şirkete petrol arama ruhsatı vereceğini bildirdi.
9. Konya Bilim Festivali'ne farklı şehirlerden gelen 281 bin bilim meraklısı misafir oldu
Gündem

9. Konya Bilim Festivali'ne farklı şehirlerden gelen 281 bin bilim meraklısı misafir oldu

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Konya Bilim Festivali, bu yıl yine Konya’dan ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden çok sayıda bilim meraklısına ev sahipliği yaptı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, ilk kez akşam saatlerinde düzenledikleri Bilim Festivali’ne rekor bir katılım olduğunu ve 281 bin bilim severi ağırladıklarını belirtti. Altay, “Amacımız çocuklarımızı Milli Teknoloji Hamlemizle tanıştırmak ve zihinlerinde bir bilim ışığı yakmak. İnşallah Bilim Merkezimiz, Bilim Festivalimiz Konya'mıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edecek. Katılım sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarımıza, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.