SÜPER LİG

Şenol Güneş: Barcelona'yı çalıştırmak isterim

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, verdiği özel bir röportajda Avrupa'da çalıştırmak istediği takımı açıkladı. Güneş, siyah beyazlılarla olan hedefini de anlattı.

Haber Merkezi Diğer

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Çelebi Dergisi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Güneş, Avrupa’da bir takım çalıştırmak isteyip, istemediğinin sorulması üzerine, “Barcelona’yı seviyorum, futbol tarzını da beğeniyorum. Ama ben kendime hep başarabileceğim hedefler koydum o hedeflere de bugüne kadar ulaştığımı düşünüyorum. Avrupa’ya çıkabilsem isterdim” diye konuştu.

Eski bir milli takım antrenörü olan Güneş, ‘İçinizde ukde kalan bir şey var mı?’ sorusuna ise, “Müzik dinlemeyi onunla uğraşmayı seviyorum, enstrüman çalmayı isterdim. Milli Takım’da Dünya Kupası kazanmayı isterdim. Şimdiki hedefse Şampiyonlar Ligi” diye konuştu.

"Bırakıp gitmek tarzım değil..."

  • “Milli takımın antrenörlüğünü milli takım antrenörü yapar, kulübün antrenörlüğünü de kulüp antrenörü yapar. Boşta olsam milli takımın antrenörlüğünü düşünürdüm ama bir takımı çalıştırırken bırakıp da gitmek de tarzım değil. O yüzden gitmedim.”

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.