SÜPER LİG

Serdar Gürler'den Lucescu'ya tepki: Bizi izlemiyor

Osmanlıspor'un başarılı futbolcularından Serdar Gürler, milli takım kadrosuna alınmaması konusunda Mircea Lucescu'yu eleştirdi. Gürler, tecrübeli teknik adamın 3 büyükler dışındaki takımları takip etmediğini iddia etti.

Haber Merkezi Diğer

1-1 sona eren Fenerbahçe maçı hakkında açıklamalarda bulunan Serdar, Fenerbahçe'den 1 puan almak iyidir ama alamadığımız 3 puana üzülüyoruz" dedi.

A Milli Takım kadrosuna alınmaması için de konuşan Gürler'in Radyospor'da yaptığı açıklamalardan dikkat çeken bölüm şöyle;

  • "Bu sezon çok şükür bireysel anlamda iyi durumdayım. 3 gol ile 5 asist ile geçen sezonki performansımı devam ettiriyorum. Fakat bunun değerinin olması için takımla birlikte olması lazım. A Milli Takım'da olmama durumum takımdan dolayı olabilir, bireysel olarak performansa bakılırsa Milli takımı hak ettiğimi düşünüyorum. Bireysel olarak bence 10 maçta; 3 gol ile 5 asist iyi. Hak ettiğimi düşünüyorum. Her iki maçta gol ya da asist katkım var. Lucescu henüz bizi izlemedi. Sadece 3 büyük takımları izledi. Hiç Anadolu takımlarını izlediğini görmedim. Takip etmiyordur ama içim yanıyor Milli takıma gidemediğim için"


Muthis bir puan bizi dogru yola sokacak morelimizi duzeltecek bir puan herkesin ayagina saglik takim 👊👊👊👊

Serdar Gürler (@serdargrlr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.