Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Spor Trabzonspor John Obi Mikelin sözleşmesini feshetti

Trabzonspor John Obi Mikel'in sözleşmesini feshetti

Trabzonspor, Nijeryalı orta saha John Obi Mikel'in sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıkladı. Obi Mikel'in ileriye dönük tüm alacaklarından vazgeçtiği belirtildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Trabzonspor John Obi Mikelin sözleşmesini feshetti
John Obi Mikel, sezon başında bedelsiz olarak Trabzonspor'a transfer olmuştu.

Trabzonspor Kulübü, orta saha oyuncusu John Obi Mikel ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesinin feshedildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'den konuyla ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen yazıda şöyle denildi;

  • “Şirketimiz ile John Obi Mikel arasındaki 30.06.2019 başlangıç 31.05.2021 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Karşılıklı fesih anlaşması ile futbolcu, ileriye dönük tüm alacaklarından vazgeçmiştir”

Trabzonspor forması ile lig kupa ve Avrupa’da 27 maça çıkan Mikel, koronavirüs salgını nedeniyle kendisini rahat hissetmediğini, bu durumda futbol oynamak istemediğini açıklamıştı.

Trabzonspor'un sorunu hakemler ve VAR
SPOR
Trabzonspor'un sorunu hakemler ve VAR
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.