Tüm Takımlar /

UEFA Avrupa Ligi

  • Linfield
  • Celtic
  • Basel
  • Dudelange
  • Feronikeli
  • Helsinki
  • Partizan Belgrad
  • Radnik Bijeljina
  • AEL Limassol
  • APOEL Nicosia
  • Bnei Yehuda Tel Aviv
  • Hapoel Beer Sheva
  • Maccabi Tel Aviv

Ziraat Türkiye Kupası

  • Karbel Karaköprü Belediyespor
  • Elazığ Belediyespor FK
  • 1954 Kelkit Belediyespor
  • Görelespor
  • Elazığspor
  • Kocaelispor
  • Karaman Belediyespor
  • İçel İdmanyurduspor
  • Bitlis Özgüzelderespor
  • Yüksekova Belediyespor
  • GMG Kırklarelispor
  • Kırşehir Belediyespor
  • Ergene Velimeşespor
  • Altındağ Belediyespor
  • Nazilli Belediyespor
  • Serik Belediyespor
  • Sivas Belediyespor
  • Belediye Derincespor
  • Kepez Belediyespor
  • Kilis Belediyespor
  • Etimesgut Belediyespor
  • Karacabey Belediyespor
  • Nevşehir Belediyespor
  • Sultanbeyli Belediyespor
  • Fatsa Belediyespor
  • Yukatel Denizlispor
  • 68 Aksaray Belediyespor
  • Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri
  • Siirt İl Özel İdaresi Spor
  • Bayburt Özel İdarespor
  • Malatya Yeşilyurt Belediyespor

İngiltere Federasyon Kupası

  • Whyteleafe
  • Enfield
  • Guiseley
  • Chesterfield
  • Chelsea
  • Blackfield & Langley
  • Sutton Coldfield
  • Welling United
  • Huddersfield Town
  • Sheffield Wednesday
  • Macclesfield Town
  • Farsley Celtic
  • Beaconsfield SYCOB
  • Belper Town
  • Sheffield United
  • Mansfield Town
  • Cheltenham Town

İspanya Kral Kupası

  • Guijuelo
  • Cornella
  • Elche
  • Marbella
  • Castellon
  • Socuellamos
  • Tudelano
  • Melilla
  • Barcelona
  • El Alamo
  • Orihuela CF
  • CD Pontellas
  • Recreativo Huelva
  • Melilla CD
  • Celta Vigo
  • El Palmar CF

TFF 3. Lig

  • Karbel Karaköprü Belediyespor
  • Elazığ Belediyespor FK
  • 1954 Kelkit Belediyespor
  • Kocaelispor
  • Altındağ Belediyespor
  • Nazilli Belediyespor
  • Serik Belediyespor
  • Belediye Derincespor
  • Karacabey Belediyespor
  • Nevşehir Belediyespor
  • Sultanbeyli Belediyespor
  • Fatsa Belediyespor
  • 68 Aksaray Belediyespor
  • Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Arminia Bielefeld
  • Sellier & Bellot Vlasim
  • Karbel Karaköprü Belediyespor
  • Elbalg
  • Zwevezele
  • Bellinzona
  • Belarus
  • Cebelitarık
  • Celaya
  • Belfort
  • Belçika
  • Elche
  • Marbella
  • Shelbourne
  • Linfield
  • Montpellier
  • Excelsior
  • Celtic
  • Motherwell
  • Elfsborg
  • Helsingborg
  • Basel
  • Elverum
  • Gundelfingen
  • Zelzate
  • Pinkafeld
  • Zeljeznicar
  • Celik
  • Venezuela
  • Elazığspor
  • Kocaelispor
  • Melilla
  • Enfield
  • Guiseley
  • Chesterfield
  • Dudelange
  • Chelsea
  • Barcelona
  • Telstar
  • Cittadella
  • Trelleborg
  • Belenenses
  • Penafiel
  • Tondela
  • Sheffield FC
  • Stalybridge Celtic
  • GKS Belchatow
  • Korona Kielce
  • Jagiellonia Bialystok
  • Slaven Belupo
  • Pinzgau Saalfelden
  • Partizan Belgrad
  • Elana Torun
  • Taff's Well
  • South Shields
  • Belshina Bobruisk
  • Ergene Velimeşespor
  • KV Mechelen
  • Elgin City
  • Excelsior Virton
  • Lommel SK
  • FBC Melgar
  • Adelaide United
  • Adelaide City
  • Philadelphia Union
  • Blackfield & Langley
  • Welling United
  • Huddersfield Town
  • Sheffield Wednesday
  • Macclesfield Town
  • FC Nordsjaelland
  • Heracles Almelo
  • Neuchatel Xamax
  • NK Beltinci
  • Yeni Zelanda
  • Podbeskidzie Bielsko-Biala
  • Stal Mielec
  • Zeleziarne Podbrezova
  • Rudar Velenje
  • FC Wels
  • Szombathelyi Haladas
  • Morelia Monarcas
  • Belarus U19
  • FC Helsingor
  • Vendsyssel FF
  • Independiente Medellin
  • Belarus U21
  • AEL Limassol
  • Recreativo Huelva
  • Farsley Celtic
  • Fortuna Düsseldorf
  • APOEL Nicosia
  • Sheffield United
  • Yukatel Denizlispor
  • Mansfield Town
  • Cheltenham Town
  • Celta Vigo
  • Hellas Verona
  • Holstein Kiel
  • Virtus Entella
  • Helmond Sport
  • Shonan Bellmare
  • Vissel Kobe
  • Stocksbridge Park Steels
  • Hapoel Ironi Kiryat Shmona
  • Hapoel Beer Sheva
  • Hemel Hempstead Town
  • Difaa El Jadida
  • Los Angeles FC
  • Los Angeles Galaxy
  • Maccabi Tel Aviv
  • Welwyn Garden City
  • NK CM Celje
  • Royal Excel Mouscron
  • A.F.C. Telford United

Portekiz Kupası

  • Aljustrelense
  • Felgueiras
  • Merelinense
  • Mirandela
  • Bustelo
  • Electrico
  • Montelegre
  • Vizela
  • Belenenses
  • Penafiel
  • Tondela
  • CF Canelas 2010

İsrail 2. Ligi

  • Hapoel Ashkelon
  • Hapoel Afula
  • Hapoel Acre
  • Hapoel Petah Tikva
  • Hapoel Bnei Lod
  • Hapoel Umm Al-Fahm
  • Hapoel Ramat Gan
  • Hapoel Katamon FC
  • Hapoel Ramat Hasharon
  • Hapoel Rishon LeZion
  • Hapoel Nof HaGalil
  • Beitar Tel Aviv Bat Yam

İsrail Kupası

  • Hapoel Tel Aviv
  • Hapoel Ashkelon
  • Hapoel Raanana
  • Hapoel Afula
  • Hapoel Haifa
  • Hapoel Acre
  • Hapoel Marmorek
  • Hapoel Kaukab
  • Hapoel Petah Tikva
  • Hapoel Bnei Lod
  • Hapoel Eran Hadera
  • Hapoel Umm Al-Fahm
  • Hapoel Ironi Kiryat Shmona
  • Hapoel Ramat Gan
  • Bnei Yehuda Tel Aviv
  • Hapoel Beer Sheva
  • Maccabi Tel Aviv
  • Hapoel Katamon FC
  • Hapoel Ramat Hasharon
  • Hapoel Rishon LeZion
  • Hapoel Nof HaGalil
  • Hapoel Kfar Saba
  • Beitar Tel Aviv Bat Yam

Slovakya Kupası

  • Marcelova
  • Selce
  • Bela Krajina
  • Kovo Belusa
  • Oravske Vesele
  • Velke Lovce
  • Velke Ripnany
  • Velky Lapas
  • FK Gelnica
  • Nafta Gbely
  • Zeleziarne Podbrezova
  • TJD Pribelce
  • Velky Dur
  • Pivovar Velky Saris

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+