MİLLİ TAKIM

UEFA'nın Türkiye kadrosu kafaları karıştırdı

UEFA, Arnavutluk-Türkiye maçı öncesinde esame listelerini gazetecilere dağıttı. Türkiye'nin kadrosuna bakan herkes şaşkına döndü. Bunun nedeni, oyuncuların hiç oynamadıkları mevkilere yerleştirilmiş olmasıydı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

A Milli Takımımızın Arnavutluk ile oynayacağı EURO 2020 elemeleri ilk maçı öncesinde Ay-Yıldızlıların kadrosu merakla bekleniyordu.

UEFA'nın esame listesini gazetecilere dağıtmasının ardından isimlerden haberdar olan kamuoyu, ilginç bir kadro ile karşı karşıya kaldı.

  • UEFA, esame listesinde millilerin kadrosunu 3-5-2 olarak dizerken Gökhan Gönül'ü stoperde, Mahmut Tekdemir'i sağ açıkta, Okay Yokuşlu'yu sol açıkta ve Hasan Ali'yi üçlünün sağında gösterdi.

Sosyal medyada esprilere neden olan kadroda, Gökhan Gönül'ün stoperde gösterilmesi Aragones'in yıllar önceki açıklamalarını akıllara getirdi. İspanyol teknik adam Fenerbahçe'de çalıştığı dönemde milli oyuncuyu stoperde oynatmak istemiş ve eleştirilmişti.

İşte sosyal medyada gündem olan o kadro;

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.