SÜPER LİG

Vida'dan Beşiktaş yönetimini mest eden cevap

Beşiktaş yönetimi ocak ayında kadrosuna katmaya hazırladığı Vida için ev bakmaya başlamıştı. Konuyla ilgili olarak oyuncuyla iletişime geçen yöneticiler aldıkları cevapla mest oldu.

Haber Merkezi Diğer

Beşiktaş'ın ara transfer döneminde bedelsiz olarak kadrosuna katacağı Domagoj Vida ile yapılan görüşmelerde İstanbul'da kalacağı konut da gündeme geldi.

Sabah'ın haberine göre; Tecrübeli stoper, siyah-beyazlı yetkililerin, "Villa şartın var mı?" sorusuna, "Hayır, normal daire de olabilir. Yeter ki, tesislere uzak olmasın" cevabını verdi.

Vida'nın mütevazı tavrının Başkan Fikret Orman ve ekibini fazlasıyla memnun ettiği öğrenildi. Yönetimin, Hırvat oyuncunun böyle bir talebi olmamasına rağmen, tesislerin civarında villa kiralamayı planladığı belirtildi.

  • Beşiktaş yönetiminin Vida ile 4 yıllık ön protokol imzaladığı ve oyuncunun Ocak ayında resmi imzaları atacağı belirtiliyor.

Fikret Orman: Bizde vida yok, tornavida var
IHA

Fikret Orman: Bizde vida yok, tornavida var

Beşiktaş transfer listesinde yer alan ancak alkol ve bahis alışkanlıkları yüzünden transferinden vazgeçtiği öğrenilen Domagoj Vida için son sözü Fikret Orman söyledi. Orman, Ordu'da yaptığı açıklamada “Biz de Vida yok, tornavida var” dedi.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.