PTT 1.LİG

Yılmaz Vural Giresunspor için reddettiği takımı açıkladı

Giresunspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, Karadeniz ekibiyle anlaşma sağlamasının ardından reddettiği takımı ve imza sürecini anlattı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Giresunspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, A Spor'da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Giresun tercihini değerlendiren deneyimli teknik adam, öncesinde hangi Avrupa takımıyla görüştüğünü de söyledi.

İşte Yılmaz Vural'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

  • "Benim eşim Giresun'lu. Onun da baskısı oldu. Hanım baskısı var. Giresun'a çok defa gittik. Yabancı olduğumuz yer değil. 41 yıl olmuş ve çok büyük çaba sarf etmesine rağmen sıkıntılar var. Hedefleri olan müthiş yönetici arkadaşlar var. Ben çok memnunum bu ligde olmaktan. 13'e yakın kulüp başkanıyla görüştüm. Üst ligde çalışmayı istedim ama olmadı. Sion takımıyla görüşmem oldu. Muzzi Özcan aradı bir hafta müsaade istedi."

"Başakşehir gibi düşüneceğiz..."

  • "Tabii ki beklenti bu takım play-off ya da direkt olarak üst lige çıksın.14 maçımız var. İstikrar olduğunda play-off'u zorlarız. Başakşehir gibi bir takımı elemiş bir takım Giresun. Kalitesi ortada. Başarı yakalanacak kadro var. Biz de inşallah bu 14 maçlık süreçte istediğimiz sonuçları çıkarırsak üst lige çıkarız."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.