Teknoloji iCloud depolama ücretlerine zam geldi

iCloud depolama ücretlerine zam geldi

Apple, iCloud depolama ücretlerinde zam uyguladığını duyurdu. iCloud kullanıcıları yeni zamla birlikte neredeyse 2 kat fazla para ödeyecek. Güncel zamlı iCloud fiyatları haberimizde.

Haber Merkezi Yeni Şafak
iCloud kullanıcı sayısı 300 milyona ulaştı.
iCloud kullanıcı sayısı 300 milyona ulaştı.

Apple, milyonlarca iCloud kullanıcısını üzecek bir zam haberiyle gündeme geldi. Abonelerine gönderdiği mail ile Aralık ayından itibaren iCloud depolama ücretlerine zam yaptığını duyurdu.

Apple'ın iCloud depolama ücretlerine uyguladığı yeni zamlarla birlikte yeni fiyatlar şu şekilde oldu:

  • Daha önce,
  • 3,99 TL olan 50 GB'lik alan 6,49 TL,
  • 11,99 TL'lik 200 GB alan 19,99 TL
  • 39,99 TL olan 2 TB'lik alan 64,99 TL'ye yükseltildi.

Apple, yeni iCloud zamlarını kullanıcılarına şöyle duyurdu:

  • Aralık ayından itibaren iCloud saklama alanı planınızın fiyatı değişecek. Aylık 3,99 TL olan 50 GB planınızın fiyatı aylık 6,49 TL olacak. Planınız otomatik olarak bu fiyattan yenilenecek.

Zamlarla ilgili olarak elektronik hizmetlere gelen yeni vergileri bahane eden Apple, milyonlarca kullanıcısını zor durumda bırakacak gibi duruyor.

Ankara'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

Ankara'da cuma namazı saat kaçta?

Müslümanlar için büyük öneme sahip olan mübarek cuma namazı bu hafta da büyük bir katılımla kılınacak. Cuma namazına gidecek olanlar Ankara'da cuma saatini arıyor. Camileri dolduracak cemaat Ankara'da cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığının takvimine göre, Ankara'da cuma namazı saat 12.53'te.
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.