Teknoloji İkinci "Blog Yazarları Çalıştayı" 29 Aralıkta

İkinci "Blog Yazarları Çalıştayı" 29 Aralık'ta

İlki geçtiğimiz yılın Aralık ayında gerçekleştirilen "Blog Yazarları Çalıştayı" organizasyonunun ikincisi 29 Aralık 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Etkinlik ücretsiz ve tüm blog yazarları davetli.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İkinci Blog Yazarları Çalıştayı 29 Aralıkta
Türkiye'de blog yazımının geliştirilmesi, blog konusunda yapılabilecekler ve daha fazlasının konuşulduğu çalıştayın ikincisi 29 Aralık Perşembe günü saat 9:30'da gerçekleştirilecek. Blog Yazarları Çalıştayı 2, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) Halkalı Yerleşkesindeki Tarihi Bina Seminer 2 salonunda 09.30 – 14.00 saatleri arasında yapılacak. İZÜ Türkçe Öğretmenliği Bölümü daveti ve ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan çalıştaya blog ile ilgilenen ve blogu olan herkesin katılımı ücretsiz.

20'den fazla blog yazarının katkısıyla çalıştayda ele alınacak olan konular belirlenirken, çalıştayın ana teması "interneti bloglar kurtaracak" şeklinde olacak. Çalıştayda Atıf Ünaldı, Daron Yöndem, Funda Güleç Yalçın, Hilal Meriç, Evren Soyuçok ve Yeşim Mutlu gibi isimler konuşma yapacak.


Etkinliğe katılmak isteyenler buradan etkinlik sayfasına katılabilir.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.