Teknoloji iPhone XI ve XI Maxe Ait Olduğu İddia Edilen Kalıp Görselleri Sızdırıldı

iPhone XI ve XI Max'e Ait Olduğu İddia Edilen Kalıp Görselleri Sızdırıldı

Akıllı telefonların tasarım ve teknik özellikleri hakkında yaptığı sızıntılarla dikkat çeken internet sitesi SlashLeaks, bugün iPhone XI ve XI Max'e ait olduğu iddia edilen kalıpların fotoğraflarını yayımladı. SlashLeaks'in iddiası doğru çıkarsa yeni iPhone modelleri üçgen şeklinde konumlandırılmış üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak.

Haber Merkezi Diğer
Yayınlanan görüntülerin iPhone XI ve XI Max'in koruma kılıfları üretimi için hazırlanan kalıplarına ait olduğunu iddia edildi.
Yayınlanan görüntülerin iPhone XI ve XI Max'in koruma kılıfları üretimi için hazırlanan kalıplarına ait olduğunu iddia edildi.

2019 model yeni iPhone'ların piyasaya sürülme tarihi yaklaştıkça sayısı artan sızıntılara bir yenisi daha eklendi. Yalnızca iPhone'lar için değil, Android cihazlar için de gerçekleştirdiği sızıntılarla tanınan SlashLeaks, bugün iPhone XI ve XI Max'in koruma kılıfları üretimi için hazırlanan kalıplarına ait olduğunu iddia ettiği görseller paylaştı.

Webtekno’nun haberine göre iPhone'lar için koruma ürünleri üreten şirketler tarafından sızdırıldığı düşünülen bu kalıplar, üretilen koruma ürünlerinin test edilmesi için kullanılıyor. Yalnızca cihazın arka kısmının değil ön panelin de tasarımının ortaya çıktığı görseller, Çin'in popüler paylaşım sitesi Weibo'da görüntülendi.

iPhone'lar için koruma ürünleri üreten şirketler tarafından sızdırıldığı düşünülen bu kalıplar, üretilen koruma ürünlerinin test edilmesi için kullanılıyor. Yalnızca cihazın arka kısmının değil ön panelin de tasarımının ortaya çıktığı görseller, Çin'in popüler paylaşım sitesi Weibo'da görüntülendi.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.