Teknoloji Siber suçlarda işbirliği çalıştayı düzenlendi

Siber suçlarda işbirliği çalıştayı düzenlendi

Siber suçlarla mücadelede uluslararası iş birliğinin daha etkin hale getirilmesi kapsamında, "Budapeşte Sözleşmesi Kapsamında Saklama Talebi ve Türkiye Uygulamaları" çalıştayı düzenlendi.

Haber Merkezi AA
Çalıştay, yarın da devam edecek.
Çalıştay, yarın da devam edecek.

Siber suçlarla mücadelede uluslararası iş birliğinin daha etkin hale getirilmesi kapsamında, "Budapeşte Sözleşmesi Kapsamında Saklama Talebi ve Türkiye Uygulamaları" çalıştayı yapıldı.

Avrupa Konseyi ve Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca ortaklaşa düzenlenen çalıştay, İstanbul Polis Eğitim ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

  • Adalet Bakanlığı yetkilileri, kolluk kuvvetleri akademisyenler, özel sektör mensupları ve Avrupa Polis Teşkilatı Europol'ün yanı sıra Fransa, Letonya, Romanya Avrupa ülkelerinden çeşitli siber suç uzmanları tarafından ülke içinde ve uluslararası düzeyde iş birliği kanallarının daha verimli kullanılması için yasal ve pratik altyapıya ilişkin konuların tartışıldığı çalıştay, yarın da devam edecek.

ABD: Türkiye ile YPG'nin olmayacağı bir güvenli bölge konusunda da çalışıyoruz
DÜNYA
ABD: Türkiye ile YPG'nin olmayacağı bir güvenli bölge konusunda da çalışıyoruz

Yalova'da FETÖ operasyonu: 8 gözaltı
GÜNDEM
Yalova'da FETÖ operasyonu: 8 gözaltı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.