Teknoloji Yeni Mercedes S serisi görüntülendi

Yeni Mercedes S serisi görüntülendi

Alman otomotiv devi Mercedes’in güç ve ultra lüksü buluşturduğu yeni S serisinin görüntüleri ortaya çıktı. Sınırlı sayıda üretilen bu aracın dış çizgileri, tasarımı ve iç dizaynına bakıldığında görenleri heyecanlandırmaya yetiyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Sınırlı sayıda üretilen bu araç özellikle makam aracı olarak kullanılıyor.
Sınırlı sayıda üretilen bu araç özellikle makam aracı olarak kullanılıyor.

Alman otomotiv devi Mercedes’in özellikle makam aracı ve bazı müşterilerine sınırlı sayıda üretti Mercedes S serisi, tamamen yenilendi. 2019 modelinin görselleri yayınlanan model adeta görenleri heyecanlandırmaya yetiyor.

Ortaya çıkan Mercedes S560 modelinin yeni çizgileri tasarımdaki değişiklikler ve iç dizaynındaki yenilikler ilk bakışta göze çarpan detaylar arasında yerini alıyor. Ultra lüks ve konfor sunan araç bilindiği gibi sınırlı sayıda üretiliyor ve herkesin sahip olması ne yazık ki imkansız bir hal alıyor.

Motor tarafında da güçlü bir V-8 motor ile meraklılarının karşısına çıkan araç gücü ve lüksü 2019 modelinde bir araya getirerek meraklılarına sunmayı hedefliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.