Teknoloji Yerli otomobil TOGG karlı yollarda Zorlu testi başarıyla geçti

Yerli otomobil TOGG karlı yollarda: Zorlu testi başarıyla geçti

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'dan haber var. Yurdun büyük bir bölümü kar yağışı altındayken çalışmaları devam eden ve seri üretime hazırlanan TOGG karlı yollarda test gerçekleştirdi. Müthiş fotoğraflar ortaya çıkarken yerli otomobil TOGG bir testi daha başarıyla geçti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Yerli otomobil TOGG ne zaman piyasaya çıkacak? TOGGun fiyatı ne kadar olacak?
TOGG

Son dakika: Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'dan haber var. Türkiye'nin yüzde yüz elektrikli yerli otomobili TOGG, merak uyandırmaya devam ediyor. Ülkemizin geniş bir kısmında etkisini gösteren kar ile birlikte TOGG da kendini karlar arasında gösterdi.

TOGG'un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla, aracın -40 derece gibi zorlu koşullarda test edildiği kaydedildi.

Ankara’da sahneye çıkacak

Öte yandan Sene başında Los Angeles'daki Consumer Electronic Show Fuarı'nda dünyanın dikkatlerini çeken TOGG, bugün de başkent Ankara'da dünyadaki ilk 'Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarı'nda karşımıza çıkacak. Dünyanın önde gelen markalarının katılacağı fuarda TOGG stant açacak.

Togg Ankara’da sahneye çıkacak
EKONOMİ
Togg Ankara’da sahneye çıkacak

Yerli otomobil TOGG'dan CES 2022 paylaşımı: Yeni model mi?
EKONOMİ
Yerli otomobil TOGG'dan CES 2022 paylaşımı: Yeni model mi?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.