Video Karabağ Savaşı Gazilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğana mesaj İnşallah görüşmek bize de nasip olur
Karabağ Savaşı Gazilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğana mesaj: İnşallah görüşmek bize de nasip olur
Karabağ Savaşı Gazileri'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mesaj: İnşallah görüşmek bize de nasip olur
Karabağ Savaşı Gazileri, tedavi gördükleri hastaneden bir günlük özel izinle çıktılar. Bakü caddelerinde dolaşan gaziler, halkın büyük ilgisiyle karşılaştı. A Milli Futbol Takımı'nın Bakü'de oynayacağı Galler ve İsviçre karşılaşmaları için, 'Biz Azerbaycanlı kardeşleri olarak her zaman Türkiye'nin yanındayız. Biz Azerbaycanlılar, Azerbaycanlı Gaziler, Türkiye A Milli Takımı'nı kendi takımımız gibi görüyoruz. Tüm dünyaya kardeş olduğumuzu gösteriyoruz. Hem Türkiye hem de Azerbaycan tek bir demir yumruk altında birleşiyoruz' açıklamalarında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Azerbaycan'a geleceğini öğrenen gaziler, 'Recep Tayyip Erdoğan'ın yolu açık olsun, kendi evine geliyor. İnşallah kısmet olursa görüşmek bize de nasip olur. Askeri Geçit Töreni'nde görüşmek kısmet olmadı ama bizi hastanede ziyaret ederse görüşmek istiyoruz' ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.