Video AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Z Kuşağı AK Partiye oy vermeyecek şeklinde bir algı oluşturmaya çalışıyorlar
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Z Kuşağı AK Partiye oy vermeyecek şeklinde bir algı oluşturmaya çalışıyorlar
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Z Kuşağı AK Parti'ye oy vermeyecek şeklinde bir algı oluşturmaya çalışıyorlar
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ordu'da partisinin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda partililer ile bir araya geldi. Kamuoyunda genç kuşağın AK Parti'ye oy vermeyeceği yönünde algı oluşturulmaya çalışıldığına dikkat çeken Kurtulmuş, “Biz insanları, Z kuşağı veya farklı bir kuşak olarak ayırt etmiyoruz. Bizim için sorumluluk sahibi insanlar vardır, sorumluluğu olmayan insanlar vardır. Bizim, geleceğin büyük Türkiye'sini kurmak gibi bir hedefimiz ve gayemiz var. Bu istikamette yürümeye devam edeceğiz. Gençler üzerinde bir algı oluşturmaya çalışıyorlar. Diyorlar ki; 'Z kuşağı AK Parti'ye oy vermiyor'.Yapılan bütün kamuoyu araştırmaları ortada, kendi yaptıkları araştırmaya baksınlar. 18-20 yaş kuşağında Türkiye'de birinci parti açık ara farkla AK Parti'dir. Eksiğimiz var, bu nedenle gençlerimizin meselelerine daha fazla eğileceğiz” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.