Video Ankarada binlerce ağaç kurutuldu
Ankarada binlerce ağaç kurutuldu
Ankara'da binlerce ağaç kurutuldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan ağaç dikme çalışması fiyasko ile neticelendi.

Belediye tarafından dikilen çamların kurumasından sonra geçen ay Konya yoluna dikilen at kestanesi türü ağaçların neredeyse tamamı kurudu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Altındağ Belediye Meclis Üyesi Sinan Burhan “Ağaçlandırma çalışmasını bizzat yerinde incelemek için Konya yoluna gittim. Gördüğüm manzara karşısında dehşete düştüm. Sayın Mansur Yavaş'ın milyonlarca lira harcayarak diktiği ağaçlar kurumuş” dedi.

Başkan Mansur Yavaş'ın bürokratlarının bilgisiz ve yetersiz olduğunu belirten Burhan “Belediye bürokratları Mansur Yavaş'ı kandırıyorlar. Hem dikimde hem de sulama esnasında kaliteli hizmet üretmeyenler, belediyeyi ve Ankaralıyı zarara uğratıyorlar. İki de bir eski yönetim 'şu kadara ağaç aldı. Bu kadar pahalı ağaç mı olur?' diyen Yavaş, 2 milyon metre kare yeşili kuruttu. Milli servet çöpe gidiyor.' dedi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.