Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Bahçeli, HDP açıklamasına sessiz kalan Kılıçdaroğluna sert çıktı Batsın sizin ittifakınız, bu kadar mı düşmansınız Türkiyeye?
Bahçeli, HDP açıklamasına sessiz kalan Kılıçdaroğluna sert çıktı: Batsın sizin ittifakınız, bu kadar mı düşmansınız Türkiyeye?
Bahçeli, HDP açıklamasına sessiz kalan Kılıçdaroğlu'na sert çıktı: Batsın sizin ittifakınız, bu kadar mı düşmansınız Türkiye'ye?
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında sözde Ermeni soykırımı tartışmalarıyla ilgili konuştu.

Bahçeli, HDP'nin skandal açıklamasına sessiz kalan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıktı. 'Türk milleti bu zillete katlanamaz.' diyen Bahçeli sözlerini şu ifadelerle sürdürdü:

'Seni korkutan nedir, seni sindiren nedir, seni bu suçlamaya karşı sessizliğe gömen hangi açıklarındır? Bu CHP'yi ne hale getirdin?

Batsın sizin ittifakınız. Batsın sizin siyasetiniz. Bu kadar mı düşmansınız Türkiye'ye? Bu kadar mı uşaksınız küresel güçlere?'

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.