Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Devlet Bahçeli darbe imalı bildiri yayımlayan 104 emekli amirale açtı ağzını yumdu gözünü
Devlet Bahçeli darbe imalı bildiri yayımlayan 104 emekli amirale açtı ağzını yumdu gözünü
Devlet Bahçeli darbe imalı bildiri yayımlayan 104 emekli amirale açtı ağzını yumdu gözünü
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, darbe imalı bildiri yayımlayan 104 emekli amiral hakkında 'Bunlar denizci değil denizcilerin ve denizciliğin yüz karasıdır. Söz konusu muhtıra, emeklilikte canı sıkılan, aksiyon arayan, 'biraz da adımızdan söz ettirelim' diyen bir grup meczubun işi değildir. Bunları deniz nasıl tutuyorsa hukukta öyle tutmalı cüretlerinin bedelini ödemelidirler.' sözleriyle sert çıktı.

Darbe heveslileri, bildiri başında zaman öldüren hayasızlar, muhtıracı münafıklar, elindeki silahı millete çevirmeyi aklından geçiren vatansızlar, önce bizim bedenimizi çiğnemek mecburiyetindedir.' ifadeleriyle sözlerini sürdüren Bahçeli,

'Böylesi bir an geldiğinde ya şerefimizle şehit oluruz ya da şerefsizleri birer birer toprağa gömeriz.' diyerek tepkisini dile getirdi. Bahçeli'nin bu sözleri salonda ayakta alkışlandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.