Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Eline aldığı kaskıyla defalarca vurdu Trafikte kasklı kavga kamerada
Eline aldığı kaskıyla defalarca vurdu: Trafikte kasklı kavga kamerada
Eline aldığı kaskıyla defalarca vurdu: Trafikte kasklı kavga kamerada
Ankara'da, motosiklet sürücüsünün arkasındaki arkadaşı ile otomobil sürücüsü ve araçtaki diğer kişilerin kavgası cep telefonuyla görüntülendi.

Caddede ilerleyen lüks otomobil, aynı güzergahtaki motosiklete çarparak devrilmesine neden oldu. Yere düşen motosiklet sürücüsü ile arkada oturan arkadaşı, otomobil sürücüsü ile tartışmaya başladı.

Otomobil sürücüsü ile arkadaşlarının otomobilden inmesi üzerine tartışma kavgaya dönüştü. Cep telefonuyla görüntülenen kavgada, motosikletteki 2 kişi ile otomobildekiler yumruk yumruğa birbirine girdi. Kavga sırasında eline kask geçiren araçtakilerden birinin, motosikletin arkasında oturan kişinin başında bulunan kaska vurması görüntüye yansıdı. Elindeki kaskla, motosiklette bulunan kişiye defalarca vuran kişi dikkat çekti. Kavga, çevredekilerin araya girmesiyle son bulurken, tarafların şikayetçi olmadığı öğrenildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.