Video New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhajdan Cumhurbaşkanı Erdoğana Siz İslam dünyasının liderisiniz
New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhajdan Cumhurbaşkanı Erdoğana: Siz İslam dünyasının liderisiniz
New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhaj'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Siz İslam dünyasının liderisiniz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) tarafından The Manhattan Center'da düzenlenen 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' konferansına katıldı.

Konferansta konuşma yapması için sahneye davet edilen New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhaj, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırdı.

Kendisine ayrılan süreyi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bırakmak istediğini belirten İmam Wahhaj, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitaben şöyle konuştu:
Sayın Başkan (Recep Tayyip Erdoğan). Bana ayrılan süreyi size bırakıyorum. Sayın Başkan, siz 83 milyonluk Türkiye'yi yönetmek gibi muazzam bir iş yapıyorsunuz. Muazzam bir iş. Çok büyük bir iş. Türkiye, dünyada en fazla nufüsa sahip olan 19. ülke. Dolasıyla büyük bir iş başarıyorsunuz. Benim görüşüme göre, siz tüm dünya müslümanlarının liderisiniz.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.