Video Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi alay konusu oldu Göle dönen yolda balık tutup mangal yaptılar
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi alay konusu oldu: Göle dönen yolda balık tutup mangal yaptılar
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi alay konusu oldu: Göle dönen yolda balık tutup mangal yaptılar
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde etkili olan sağanak yağmur sonrası göle dönen cadde ve sokaklar vatandaşlar arasında alay konusu oldu. Göle dönen caddede temsili olarak balık tutan gençler, göle dönen caddenin kıyısında mangal yakarak balık pişirdi.

CHP'li Çorlu Belediyesi ile yine CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), Çorlu'da cadde ve sokakları göle döndüren yağmurun ardından adeta alay konusu oldu.

Göle dönen Çorlu sokakları nedeniyle gençler, konuyu tiye alıp oltayla balık tutma mizansenini videoya çekti. Sosyal medyada kısa sürede çok sayıda paylaşım alan videoda gençler balık tutup mangal pişiriyor. Videoda gençler, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'a, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a ve TESKİ Genel Müdürü ile yöneticilerine teşekkür ettiler.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.